Jak na věc


odlévání do ztraceného vosku

Popis technologie odlévání na "ztracený vosk"

     Vzhledem k tomu, že tradiční odlévání je pouze hrubým obráběním, naše společnost dokončila transformaci a modernizovala na výrobce s hlubokým zpracováním s rozšířenou výrobní kapacitou. O nás základní hodnoty poskytují našim zákazníkům perfektní celkové řešení, skvělé hotové výrobky a vynikající služby zákazníkům a snaží se zvýšit přidanou hodnotu produktů pro svou hlavní konkurenceschopnost. Zaměřujeme se na vývoj vysoce kvalitních výrobků pro špičkové trhy, naše výrobky jsou nejen pro domácí zákazníky, ale vyvážené do více než 30 zemí jako USA, Německo, Japonsko, Španělsko, Itálie, Velká Británie, Francie, Holandsko, Austrálie atd. . Našimi klienty jsou řada zákazníků OEM, kteří se specializují na železniční, automobilový a stavební strojní průmysl, již spolupracovali s některými světovými společnostmi Top 500 jako jedním z jejich hlavních dodavatelů ocelových odlitků v Číně.
    © Literární doupěon-line knihovna, zdroj pro čtenářský deník, referáty, seminárky z češtiny, přípravu na maturitu a povinnou četbu;knihy zdarma (free e-books), recenze, ukázky, citáty, životopisy, knihy pro Kindle


Odlévání do ztraceného vosku , Kniha (1984), Jan Skácel

     Společnost si stanovila strategický cíl, kterým je " Vedoucí vývoj v tomto odvětví, usilující o poskytnutí odlitku s klíčovou konkurenceschopností a klíčovou hodnotou ", potvrzené svou hlavní konkurenceschopností, že " Přední nápady, moderní zařízení, vynikající QC a dokonalé služby " . Dodržuje filozofii řízení kvality, která "začíná od požadavků zákazníků a končí jejich spokojeností, zaměřuje se na požadavky zákazníků a překračuje jejich očekávání". S podnikovým duchem " pohybující se s časem , průkopnickým a inovačním procesem, harmonií a vyhrátem, usilujícím o dokonalost" a na základě pracovního stylu "čestnosti a praktičnosti, trvalého trvání, týmové práce ducha, dosažení skvělosti" společnost by chtěla upřímně vyzvat globální potenciální kupce k návštěvě a mít dobrou spolupráci pro skvělou budoucnost dohromady.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00