Jak na věc


odkazovna

Odkazovna je tématicky řazeným katalogem webových stránek. Stránky vložené do katalogu jsou roztříděny do několika kategorií podle témat, o kterých svým návštěvníkům poskytují hledané informace.

    Zahradní železnice pod mniší horou a její fotogalerie, návštěvní termíny, technická data, provozní a návštěvní řád, galerie velkých předloh modelů zahradní železnice, odkazovna na stránky s obdobnou tématikou.
     V současné době bezesporu nejvýznamnější český internetový katalog je provozován na adrese odkazy.seznam.cz. Bohatě tématicky do četných kategorií členěný katalog je také hojně navštěvován uživateli. Katalog Seznam je zároveň nejstarším dosud funkčním katalogem českého internetu, jehož počátky sahají až do pionýrských dob "internetového pravěku".
    Klíčová slova: Hrady, zámky, zříceniny v České republice. Historické památky s detailními popisky a obrázky. Čeští králové a panovníci. Aktuální informace z oblasti turistiky po České republice. Dovolená v Čechách.


Muzeum průmyslové železnce Mladějov

    Hrady, zámky, zříceniny Na stránkách naleznete otevřený atlas hradů, zámků, tvrzí, zřícenin a dalších zajímavých historických objektů v České republice. Historické památky s detailními popisy s informacemi o objektu a obrázky, nformace o otevírací době a další údaje. Čeští králové a panovníci jsou dalším tématem, kterému se stránky věnují. Čekají zde na vás také aktuální informace z oblasti turistiky po České republice. Dovolená v Čechách.Partneři
     Zábava, informace, sportovní výsledky, online rádia a další. Zpětný odkaz není vyžadován, ale budeme rádi, když si přidáte následující kód kamkoliv na stránku (můžete i libovolně upravit).
    Tento zápis je aktuálně neaktivní, protože nesplňuje podmínky katalogu PageRank.cz. Pro jeho aktivaci a znovu zobrazení odkazu je potřeba umístit na daný web jeden z těchto kódů. Po umístění kódů se zápis za několik hodin až dnů znovu aktomaticky aktivuje.
    Zahradní železnice v Drásově a její fotogalerie, návštěvní termíny, technická data, provozní a návštěvní řád, mapka s nákresem pro přístup do areálu zahradní železnice, odkazovna na stránky s obdobnou tématikou.
    Odkazovna je tématicky řazeným katalogem webových stránek. Stránky vložené do katalogu jsou roztříděny do několika kategorií podle témat, o kterých svým návštěvníkům poskytují hledané informace.


Provozovatelé zahradních železnic:

    Odkazovna je katalog, na jehož stránkách na vás čekají weby bytový interiér, sortiment zboží, pasivní domy, divoké kmeny, akumulační nádrže, magazín o dotacích, bydlení a úsporách energií, dětské pokoje a doplňky, stavební spoření podmínky, střešní světlíky a jiné.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0014:00:51