Jak na věc


odiska ostrava ceny

Horníci nechápou: majitelé RPG si vyplatili skoro 5 miliard

    V sobotu 22. dubna proběhne v havířovské Stolárně Velké finále soutěže mladých amatérských kapel Wayfarer.Líheň 2017. Utkají se v něm dvě tuzemské a dvě polské skupiny.
    Velikonoční městečko vystřídají na náměstí Republiky farmářské trhy. Ty se do Havířova vrací po zimní předstávce v pátek 14. dubna. Dubnové pokračování následuje o dva týdny později 28.4.
    Definitivní datum 30.6.2017 je stanoveno s ohledem na připravovanou výměnu odbavovacího zařízení ve vozidlech MHD Havířov, které však nepodporuje stávající karty dopravce, ale pouze karty ODISKA.
    Na kartu ODISKA je možné nahrát stávající I. a II. tarifní pásmo MHD Havířov (nyní jako zóna 401 a 402). Personifikovaná karta s garancí platnosti 5 let umožní cestovat v rámci celého integrovaného systému ODIS na jednu karu.


Do Velkého finále postoupily dvě polské a dvě české kapely

    "Z důvodu postupné integrace oblastí Moravskoslezského kraje do tarifu ODIS a integrací příměstské dopravy od 28.2.2016 přistupuje dopravce ČSAD Havířov a.s. se souhlasem statutárního města Havířov k výměně stávajících ČK ČSAD za ČK ODISKA. Záměrem přechodu ze stávajících karet dopravce na karty ODISKA je především sjednocení systému, příprava pro možné sjednocení tarifních podmínek a umožnění držitelům ČK ODISKA cestovat v rámci celého integrovaného systému ODIS na jednu kartu,", sděluje ČSAD Havířov.
    K 30. červnu 2017 končí platnost starých čipových karet ČSAD Havířov. Ty nahrazuje čipová karta ODISKA. Její pořízení vyjde na 130 korun (+ fotografie). Lhůta pro vyřízení ODISKY je 21 dnů, proto by se ti, kdo ji potřebují a zatím otáleli, měli starat už dnes.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00