Jak na věc


ochranná rohová lišta

Boční ochranné lišty nárazníku - dlouhé

    dřeviny: Buk pařenýpovrch: bez povrchové úpravyšířka x výška: 20 x 20 mmšířka falcu x hloubka falcu: 15 x 15 mmV nabídce ve fixních délkách 1m, 1,5m a 2m.
    Ochrannou hliníkovou rohovou lištu na míru můžete objednávat okamžitě a online v našem e-shopu. Zadejte rozměry, tloušťku hliníkového plechu, barvu rohové hliníkové lišty a ihned zjistíte cenu: http://www.e-hlinikoveprofily.cz/Rohova-lista
    Sada obsahuje 2 kusy lišt, tj. na jeden nárazník a odmašťovací ubrousek. Délka 50,5 cm, šířka 5cm.Vhodné pro přední umístění. Lepícím médiem je páska3M.
    Reflexní samolepící ochrannou lištu snadno nalepíte na místa která můžou poškodit Váš automobil nebo kolo. Lze nalepit na roh garáže, hranu ponku, skříně.
    Sada 101 obsahuje 2 kusy lišt, tj. na jeden nárazník a odmašťovací ubrousek. Délka 35,5 cm, šířka 5cm.Vhodné pro zadní umístění. Lepícím médiem je páska3M.
    Zakázková výroba hliníkových rohových lišt na míru, vše v barvě RAL. Rohové lišty mají jednostrannou nebo oboustrannou povrchovou úpravu práškovou barvou dle vzorníku RAL.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00