Jak na věc


ochranci přirody mlada boleslav uklid česky raj

Mladá Boleslav - Oficiální web města

    V závěru dubna bude Týden Země v Ekocentru ZahradaV rámci mezinárodní kampaně Den Země se chystají zajímavé akce i v Mladé Boleslavi. V Ekocentru Zahrada DDM se rozhodli letos poprvé rozšířit akce konané k tomuto svátku na celý týden. Ve dnech 22. až 26. dubna zde připravují cyklus 4 přednášek pro dospělé a pro děti prohlídku MiniZOO a stanice pro handicapované dravce a v závěru týdne i Ekojarmark. Informoval o tom vedoucí ekocentra Jan Cindr.
    Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.
    Compag informuje o místech sekání trávy na městských pozemcíchFirma Compag, která pro město Mladá Boleslav obstarává řadu služeb, předkládá pro kontrolu občanů harmonogram sečení trávy od pondělí 5. května do pátku 9. května. V případě nejrůznějších technických problémů nebo zásahu vyšší moci se místa mohou operativně změnit. Podklady připravila Marie Tlustá, vedoucí střediska Zahrada společnosti Compag.


Mladá Boleslav - Oficiální web města

    Silný vítr působil problémy i v Mladé BoleslaviMimořádně silný vítr, který dnes způsobil řadu škod po celé republice, působil problémy i v Mladé Boleslavi. Vyvrátil několik vzrostých stromů v lesoparku Štěpánka, způsobil pád lampy na vozidlo v ulici Zalužanská, výpadky semaforů i elektrické energie především v okrajových částech Mladé Boleslavi a v okolních obcích a další problémy. Všechny problémy sleduje a pomáhá odstraňovat městská policie ve spolupráci s firmou Compag, hasiči a dalšími odbornými firmami.
    Krajská kampaň vyzývá: I váš starý mobil může být ještě užitečnýNeodhazovat staré mobilní telefony do popelnice nabádá nová kampaň Středočeského kraje a neziskového systému ASEKOL. Sběrná akce, která startuje koncem října, v sobě spojuje ochranu životního prostředí s charitativní pomocí slabozrakým spoluobčanům. V osmi středočeských městech včetně Mladé Boleslavi obdrží domácnosti návratnou obálku, ve které budou moci odevzdat své staré mobilní telefony k recyklaci a tím se zároveň zařadit do soutěže o zajímavé ceny.
    Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00