Jak na věc


obrazy pavel horák

Moderní ručně malovaný obraz D-086

    V nabídce obrazů z našeho obchodu si můžete velmi snadno zvolit vhodný doplněk do svého bytu. V žádném případě se ovšem nejedná o obyčejné obrazy, které už dávno nejsou nijak v kurzu. V našem obchodě najdete pouze velmi originální zpracování moderních obrazů. V nabídce nechybí samozřejmě vícedílné obrazy ani oblíbené obrazy na plátně. Velmi žádané jsou také ručně malované obrazy s atraktivními motivy či nevšední skleněné obrazy různých druhů. Dokonce si u nás můžete pořídit také praktické obrazy s hodinami, které zkrášlí váš byt a zároveň vás uvědomí o aktuálním čase.
    Obrazy na plátně pro každý interiér, stačí si jen vybrat své obrazy na zeď. Obrazy na plátně a obrazy tech. Block, jsou levné obrazy bez rámu na zeď. V nabídce jsou také obrazy na plátně velkých formátů, ručně malované obrazy, kovové obrazy ručně domalované, obrazy starých mistrů, kovové dekorace na zeď, obrazové reprodukce s možností rámování a další obrazy do bytu.
    Moderní motivy obsahují nejčastěji odvážná a netradiční zobrazení lidí i věcí na různých místech a v různých situacích. Často mohou takové obrazy působit i na podvědomí a podněcovat nějakou činnost. Například pop-art je v současné době velmi vyhledávaný pro svoji jedinečnost a originální pojetí barevného zpracování i netradičních motivů. Podobně působí na lidi také umělecké motivy. Ostatní motivy zahrnují všechny další vlastnosti moderních obrazů, které zde nebyly zmíněny.


Moderní ručně malovaný obraz D-081

    Všechny obrazy jsou bez ohledu na téma svého motivu velmi kvalitní a svoji cenovou dostupností se nabízejí do všech domácností. Pro moderní bydlení jsou takové obrazy nezbytností, jelikož bez nich se vám útulný domov vytvořit nepodaří.
    Vítáme vás v našem internetovém obchodě, který se zabývá nabídkou moderních obrazů do domácnosti s ohledem na různé potřeby zákazníka. Plně si uvědomujeme, že každý člověk má jiný styl a požadavky a také se podle toho chováme.
    Nabídka motivů se navzdory již tak dost velkému výběru neustále rozrůstá. Speciální kategorií jsou abstraktní motivy, které díky originálnímu zpracování působí velmi nevšedně. Pro muže jakéhokoliv věku jsou vhodné motivy auto-moto, které znázorňují historické i moderní automobily či motorky. Jakousi melancholickou klasickou jsou pak černobílé motivy různého zaměření, díky kterým lze často vidět svět z jiného úhlu. Ani malé děti nebudou o nic ochuzeny, jelikož jsou zde pro ně připraveny dětské motivy oblíbených pohádkových postav.


Dárkový poukaz v hodnotě 2200 Kč

    Nabízíme Vám stylové a cenově dostupné moderní malované obrazy do vašeho interiéru. Moderní malované obrazy jsou kresleny na kvalitních plátnech nebo malířských deskách o tloušťce cca 1cm ošetřených základní akrylovou vrstvou podobně jako u plátna.
    Kromě vysoké kvality našich obrazů vám můžeme nabídnout také velmi výhodné cenové nabídky a přijatelné termíny dodání. Naše obrazy jsou vyráběny pomocí nejmodernějších technologií, které jsou schopny v různých stylech vytvořit obrazy nejžádanějších motivů.
    Rámování obrazů, rámování dresů, paspartování, obrazová laminace, reprodukce, plakáty, obrazy na stěnu, obrazy na plátně, zrcadla, malířská plátna a stojany...


OBRAZY RUČNĚ MALOVANÉ - MODERNÍ UMĚNÍ

    Pro svoji dřívější popularitu se také rozrostla kategorie motivů do kuchyně, které potěší oko a zpříjemní pobyt v kuchyni. Mezi klasické motivy se řadí například hudba, krajina, květiny a města. Zobrazují většinou nám známé předměty a prostředí, což lze velmi snadno sladit se zbytkem prostoru v místnosti. O něco odvážnější jsou makro motivy, které vám přiblíží i ty nejmenší detaily světa. Velmi energicky pak působí oheň, který se na motivech moderních obrazů velmi dobře vyjímá. Nikdy ovšem u obrazů nezaškodí také trocha života. Pro takový účel je vhodná kategorie lidé, která si může někdy pohrávat i s motivem aktů. Rozhodně to není jediné řešení pro tuto kategorii. Kategorie zvířata je také velmi živá a využívá zvířecích vlastností pro vdechnutí života obrazu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00