Jak na věc


obrázky andělů strážných

Příslušenství

    Jsi clovek, ktery hrozne moc dava, jsi neco co clovek malo kdy potkava. Jsi ma kamaradka, jsi muj smich i muj plac a ja ti chci rict, ze ve me to same mas ...
    Jsou to pomocníci a strážci z jemnohmotného světa a jsou nám ochotni kdykoliv pomoci, když je o to požádáme. Jsou ochotni nás vést a pomáhat nám ve všech životních situacích. Každý z nás žije život, který si vybral a není nic, co by v něm bylo nespravedlivé. Andělští pomocníci jsou neustále s námi. Je jen na každém z nás, zda jejich pomoc využijeme. Andělé nás neopouští ani netrestají, jsou našimi laskavými a trpělivými průvodci na cestách našeho života, kteří tiší naše rány a hladí bolavou duši. Neodsuzují naše chyby a nedostatky protože vědí, že jsme všichni stejní, ale přitom každý z nás jsme jedineční. Všichni se snažíme rozvíjet květ našeho života, tak jak nejlépe umíme a naši průvodci nám v tom podávají pomocnou ruku, i když většina práce stejně zůstává na nás samotných. Andělé nám umožňují určitý druh nadhledu a náhledu do našich životních situací, které nám pomáhají zvládnout s větší lehkostí a radostí.


Dřevěná loď na pláží tapeta na plochu

    Silvestr, to neni svatek, avsak udela nam pekny zmatek! Predsevzeti, co jsme meli, po pulnoci vse se zmeni. Alkohol se stane medem, uz necitim, uz se vezem..... Krasny pristi rok preje.....
    Ty jsi moje hvezdicka co na nebi se trpyti. Ja jsem tvuj poddany co na zemi ceka az ji chyti. A konecne ji sevru v naruci v ten okamzik mi zvonecek stesti na cely zivot zaruci.
    Jsi tep srdicka meho, toho tak moc zamilovaneho, miliony hvezdicek stejne tolik srdicek, jen to moje nade vsemi nejstastnejsi je na zemi, miluju te slunicko, tvoje je me srdicko
    Milovals me a ja Ti verila, kez by to pravda nikdy nebyla. Opetovala jsem Tvoji lasku, nic nemohlo se stat...avsak v dusi mam podivny chlad. Miluji Te a Ty milujes me, ale uz nemuzeme byt spolu.
    Jeden z dvojice strážných andělů je váš „ponoukající“ anděl, jenž nás postrkuje do rozhodnutí, která jsou v souladu s vaším vyšším Já. Tento anděl zná vaše silné stránky a schopnosti a dává vám sílu jasně zářit ve všem co děláte. Druhý anděl strážný promlouvá mnohem tlumenějším hlasem a jeho energie je jemnější. Tento anděl vás uklidňuje, když se cítíte smutní, osamělí nebo zklamaní. Obejme vás a utěší vás.


Upozorňujeme zákazníky, že do zahraničí zboží neodesíláme. Děkujeme za pochopení. 

    Andělé jsou světelné a dobré bytosti, které výhradně slouží Bohu a nikdy se nedopouštějí žádného hříchu. To, že v našem životě jsou přítomni andělé strážní a že nás nikdy neopouštějí ani v okamžiku smrti, je ta nejlepší zpráva pro nás.
    Andělé strážní jsou nám přiděleni na celý život. Každý ať už je jeho víra, povaha či životní styl jakýkoliv, má nejméně dva anděly strážné a to zda svým andělům naslouchá je už věc jiná.
    Milacku, jeste si rozbalis vanocni darky ode me, bud opatrny! Kazdy z nich sala laskou a vasni, s nimiz jsem je vybirala, balila a ukladala pod stromek! Miluji Te!!!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00