Jak na věc


obrázek tří králů

Obrázky, omalovánky a noty k písni My tři králové

    Děti si prostřednictvím pracovních listů procvičí grafomotorické dovednosti (zuby), zrakovou percepci, orientaci na ploše, geometrické tvary a základní barvy.
    Děti se prostřednictvím aktivit na 94 stranách seznámí s tradicí tří králů a s charitativní akcí spojenou s touto tradicí. Děti se budou učit napodobovat některá písmena a seznamovat se s čísly. Děti také budou rozvíjet své řečové dovednosti a samostatný mluvní projev.
    Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.
    E-book obsahuje drobné pomůcky k vytištění – šablony pro poskládání domečku z papíru, šablony pro papírové domečky na okno, obrázky tří králů k vybarvení, korunové stínové pexeso, tříkrálové dobble, karty k procvičení grafomotorických dovedností, karty s velkými tiskacími písmeny K, M, B, které lze využít k procvičení jemné motoriky, k rozvoji zrakové i sluchové percepce. V e-booku také naleznete písmenkové puzzle, karty s hvězdami k procvičení zrakové percepce a prostorové orientace, puzzle k procvičení počtu a čísel do šesti a karty ke zhodnocení projektu dětmi.


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).
    V e-booku naleznete náměty pro výtvarnou činnost, pro rozvoj matematických představ, zrakové percepce, jemné motoriky a grafomotoriky. Děti se prostřednictvím aktivit seznámí s některými tiskacími písmeny a procvičí si geometrické tvary.
    V katolických zemích se na dveře píše nápis K † M † B † a daný rok. Tento nápis se píše posvěcenou křídou nad dveře domů a chlévů. Původní text zní Christus mansionem benedicat – Kristus ať obydlí žehná, ať Kristus požehná tomuto příbytku (po celý rok – proto se za třetí křížek píše letopočet). Tři křížky symbolizují nejsvětější trojici (Otce, Syna i Ducha svatého).
    Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.


Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

    Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00