Jak na věc


obložení stěny za kuchyňskou linku

Pohled na přední část domu, obložení garáže umělým kamenem. Elegantní fasáda po celý rok.

    Sauna je vyrobena moderní technologií, díky které je sauna vysoce kvalitní a voděodolná, dokonale přizpůsobena do koupelnových prostor. Sauna SmartFold je dodávána na klíč. Je vybavena dvěma lavicemi thermo – osika, kamny o výkonu 3,6 kW (230 V 1N˜), které zajistí teplo i na nižší úrovni lavic, nerezovým setem (naběračka, vědro, teploměr) a obložení je z materiálu osika.
    Navrhujeme a vyrábíme veškeré předměty mobiliáře slohových interiérů jako nábytek, svítidla, hodiny, erby, umělecké dřevořezby, kazetové obložení, dveře, atd. v podobě přesných kopií podle originálních předloh. Výroba je ruční, z masivních dřevin a na míru.
    Tato rozkládací sauna zabírá pouze 0,75 m2, v rozloženém stavu pak 1,44 m2 a je možné ji dodat ve dvou provedeních - podle toho, zda bude sauna umístěna vlevo nebo vpravo.
    Potřebujete využít každý metr čtvereční vaší koupelny efektivně? Pak je tu ideální volba - SMART FOLD. Sauna zabírá cenné metry jenom v čase, když je to potřebné. Jedná se totiž o skládací saunu.
    Rodinný dům se světlou omítkou oživil fasádní obklad z umělého kamene. Umělý kámen Carolina barevně ladí s barvou střešní krytiny a dřevěnými prvky na domě, zejména zábradlím balkonu a podbitím střechy.  Fasádní obklady z umělého kamene Carolina dodávají rodinnému domu šmrnc a eleganci a celkově úplně jinou podobu.


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Novinka na trhu Harvia! Sauna SmartFold je dodávána na klíč. Je vybavena dvěma lavicemi thermo – osika, kamny o výkonu 3,6 kW (230 V 1N), které zajistí teplo i na nižší úrovni lavic, nerezovým setem (naběračka, vědro, teploměr) a obložení je z materiálu osika. Zabírá pouze 0,75 m2, v rozloženém stavu 1,44 m2 a je možné ji dodat ve dvou provedeních - podle toho, zda bude sauna umístěna vlevo nebo vpravo. Rozměry 1,2 x 1,2 x 2 m. Možnost 15 % sazby v případě montáže a prohlášení o soc. bydlení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00