Jak na věc


oblečky na panenky baby born starší sestřička

Botička ochranná Walker Comfort kůže/nylon L 2ks

    Sekce zaměřená na psí oblečky a módní doplňky je bezpochyby nejnovějším trendem v péči o psa. Nabízíme vám nesčetné množstvím různých druhů oblečení – např. svetry, mikiny, bundy, kombinézy, trička, teplákové soupravy, šaty. V naší nabídce naleznete oblečky od českých i zahraničních dodavatelů. To nám zajišťuje široký výběr, ale to posuďte sami.
    Ochranná botička zejména pro psy plemen Bernský salašnický, rotweiler, která díky velice odolným materiálům zaručí bezpečí tlapek Vašeho čtyřnohého přítele.
    Ochranná botička z gumy, která je vhodná pro malé psy. Botičku lze použít jak na sporty typu dogtrekking, tak v případě poranění tlapky, aby si pes tlapku neolizoval.
    Zde naleznete luxusní i levné oblečky pro psy různých velikostí. Zimní oblečky pro psy jsou zateplené, nepromokavé a jsou šity tak, aby neomezovaly psa v pohybu. Dále nabízíme mikiny, dečky, pláštěnky, vesty, bundy a kombinézy pro psy.
    Luxusní ochranné botičky z velmi odolného materiálu, které jsou vybaveny pevnou protiskluzovou podrážkou. Materiál použitý na výrobu je velmi prodyšný.
    Vážení zákazníci bohužel s nástupem GDPR by byla správa Bonusového klubu natolik administrativně zatěžující, že firma Grel.spol s.r.o se rozhodla o je...


Obleček Hurtta Torrent coat hnědá 50

    V tého kategorii Oblečky pro psy naleznete neoprenové ochranné botičky, nepromokavé oblečky pro psy z kvalitního nylonu, které pěkně drží při pohybu a jsou velice pohodlné a vhodné do nepříznivého počasí, s uvnitř odnímatelnou flanelovou podšívkou, takže se oblečky dají používat i v teplejším období jen jako pláštěnka. 
     Anketa Líbí se Vám grafický vzhled stránek? Super Pěkný Dobrý Ujde Hrůza Úvodní stránka > Potřeby pro psy > Oblečky pro psy Oblečky pro psy Jsou oblečky a psí botičky pro psy pouhým módním výstřelkem nebo mají své opodstatnění?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00