Jak na věc


obkladové desky na stěny plastové

Pravidelně vyrábíme pro naše zákazníky tyto plastové díly:

    Dodáváme plasty pro všechna odvětví průmyslu, především chemický průmysl, galvanotechniku, strojírenství, automobilový průmysl, těžební průmysl, sklářský průmysl, textilní průmysl, elektrotechniku, farmaceutický a zdravotnický průmysl, potravinářství a nápojový průmysl, spotřební průmysl, strojní, zemědělskou, stavební a komunální techniku atd.
    K hlavním přednostem plastových dílů patří nekorozivnost, vysoká mechanická a chemická odolnost, nízká hmotnost, dlouhá životnost, bezúdržbovost a recyklovatelnost, u vybraných typů materiálů též odolnost ve velmi širokém teplotním rozsahu, kluznost a otěruvzdornost. Naše díly z plastu nacházejí široké uplatnění v nejrůznějších odvětvích průmyslu, zemědělství, stavebnictví, potravinářství či zdravotnictví.
    Obráběné součástky a díly zemědělských strojů a zařízení, ozubená kola, kladky, rolny, kluzné a krycí lišty a profily, součásti pásových dopravníků, kryty strojů a zařízení, obkladové a ochranné desky a lišty do dílen i stájí, podlahové desky a dělící stěny do stájí, protinárazové desky a lišty, regály a police na míru, plastové nádrže a jímky, žlaby a kryty, záchytné vaničky, výstelky násypek atd.


Dle Vašeho požadavku jsme schopni vyrobit a dodat plastové díly v provedení na míru. V případě zájmu o individuální výrobu nás kontaktujte.

    PP (polypropylen), PE (polyetylen), PE-HD, PE300 (vysokohustotní polyetylen), PE-HMW, PE500 (vysokomolekulární polyetylen), PE-UHMW, PE1000 (ultravysokomolekulární polyetylen), PVC-U, PVC-C (novodur), PA6, PA66 (silon), POM-C (delrin), PTFE (teflon, flexon), PMMA (plexisklo), PC (polykarbonát), PET, HIPS, ABS, PVDF, PSU, PEI, PEEK a mnoha dalších. Celkem máme v nabídce přes 40 typů plastů v různých modifikacích, některé z nich i v antistatickém provedení. Veškeré výrobky jsou k dodání v široké škále rozměrů a barev.
    Nabízíme zakázkovou výrobu plastových dílů určených do všech oblastí potravinářského průmyslu. Naše výrobky najdou uplatnění např. v mlékárnách, drůbežárnách, konzervárnách, mlýnech, pekárnách, masokombinátech, chladírenských provozech, pivovarech, sodovkárnách, čokoládovnách, pivovarech, pražírnách, lihovarech, balírnách i velkoobchodních skladech.
    Výroba plastových nádrží pro chemický průmysl a galvanotechniku, akumulačních a zásobních nádrží, svařovaných dílů, vzduchotechniky z plastů, výroba obráběných dílů a součástek, kluzných a krycích lišt a profilů, součástí pásových dopravníků, výstelky násypek, kryty strojů a zařízení, displeje, výroba vakuově tvarovaných dílců a výrobků, blistrů, obkladové a ochranné desky a lišty, regálové a policové systémy na míru, desky pracovních stolů, řeznické špalky, dělící stěny a příčky, výplně autobusových zastávek, protihlukové stěny, protipovodňové zábrany, pojezdové desky pro stavební stroje a mnoho dalších.


Plastové desky, tyče, profily a další výrobky nabízíme z těchto typů plastů

    Nabízíme zakázkovou výrobu různých dílů a výrobků z plastů, které najdou uplatnění jako:
    Ochranné a protinárazové plastové lišty a desky, krájecí desky, sekací bloky, řeznické desky, pracovní desky, plastové proložky, plastové regálové police, obkladové a sanitární velkoplošné desky, výstelky násypek, náhradní díly a součástky potravinářských strojů a zařízení, kluzná vedení a lišty, součástky pásových dopravníků. ​
    Vyrobíme Vám na zakázku plastové díly, které budete moci využít ve všech odvětvích průmyslu.
    Plastové díly jsme schopni vyrobit ve více než 40 materiálových modifikacích, v různých rozměrech a barvách.
    Obráběné součástky stavebních strojů a zařízení, ozubená kola, kladky, rolny, kluzné a krycí lišty a profily, součásti pásových dopravníků, kryty strojů, obkladové, ochranné a protinárazové desky a lišty, sanitární obkladové desky, transparentní desky na zasklívání a zastřešování, plastové okapy, kanalizační šachty a vpusti, průhledné i neprůhledné výplně zábradlí a balkonů, plastové jímky a nádrže, záchytné vaničky, výstelky násypek atd.


Naše plastové polotovary a výrobky můžete použít například na tyto aplikace

    součásti vybavení lékařských a nemocničních prostor (obkladové sanitární desky vyšetřoven či sanitárních zařízení, ochranné protinárazové obkladové lišty zdí chodeb a pokojů, dělící plastové stěny a příčky, plastové police, kryty přístrojů a vybavení, plastové pracovní desky v laboratořích, plastové police atd.,
    Plasty používané k výrobě dílů pro aplikaci ve zdravotnictví a farmacii splňují veškeré hygienické požadavky a další individuální nároky odběratele.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00