Jak na věc


obklad schodů

Sledujte novinky v sociálních sítích

     Nabízím Vám komplexní řešení od zaměření až po montáž, při realizaci interiérových obkladů monolitu schodišť včetně zábradlí na míru. Vše dle vašich požadavků, v široké škále provedení a v nejvyšší možné kvalitě. Obklad schodišť provádím jak u betonových monolitů, tak v rámci renovace starého schodiště. Obklady se nejčastěji provádí spárovkou napojovaná či průběžná lamela, ale taky, vícevrstvou podlahovou krytinou, např. stejnou jakou budete mít na podlaze v domě. Výběr vzorů je téměř neomezený. Obklady mají svojí designovou a praktickou funkci a nerušivě kombinují přechod podlahy na schody a obráceně. Původně nevzhledné betonové schodiště navozuje příjemný přechod s jednoho podlaží do druhého.
    +420 602 687 111tomas.vanek@kamenprojekt.czDomůKatalogReferenceAkční nabídkyBlog & FAQVzorníkCeníkKontaktObklady schodů - RD Jírny Realizace kamenného obkladu schodiště rodinného domu v Praze za použití kamenných obkladových pásků ve volných délkách moderního béžového odstínu. Pórovitý vápenec ve výšce řad 10 cm, čistě přírodně štípaný, moderního designu opravdového kusu přírody. Uvedené fotografie jsou dokumentací naší dodávky a realizace obkladového kamene do interiéru rodinného domu v Jírnách (Praha-západ). Pro tuto stavbu byly dodány štípané obkladové pásky "Natural Cream Strips" z pravého přírodního kamene za účelem obkladu stěny schodiště.


Obklad schodiště dřevem – Hevea

    Obkládáme podlahovým dřevem betonové, zděné schody i samonosné kovové schodové konstrukce včetně podest a galerií. Vyrobíme Vám například jen dřevěné obklady stupňů nebo i kompletní obklad schodů – obklad stupně schodů, podstupnice, zalištování stupňů u zdi. Obklady schodů je možné provést i z jednotlivých masivních parket, masivní kantovky, případně prken z kterých je tvořena i Vaše stávající masivní podlaha. Společnost Podlahy Praha Vám vždy vyjde vstříc.
    Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.
    Více informací na téma obklad schodů a nebo renovace dřevěných schodů se lze dočíst na našem novějším webu -> Podlahy Praha.Ohledně renovace schodů Vám nejvíce informací poskytneme na webu Renovace podlah.
    Jedná se o kamený obklad do interiéru (kamenné pásky na obklady schodů) z pravého přírodního kamene, vápence obsahující póry. Tento interiérový obkladový kámen, v tomto případě schodišťové obklady, byly pro tuto realizaci dodány v béžovém odstínu. Tyto obklady schodů jsou vlastně přírodně sekané pásky, dále neopracované, což vytváří výsledný dojem pravého kusu přírody.


Soklový obklad Natural Brown Strips

    Povrch schodů je vhodný jak pro domy a byty, tak pro komerční prostory. Všechny naše materiály vykazují barvostálost, VYSOKOU NOSNOST, otěruvzdornost a nárazuvzdornost. Již ŽÁDNÉ BROUŠENÍ a lakování! Odolné PROTI úDERŮM, trhání a škrábancům! Hledáte-li nový povrch pro Vaše schody, který má být pevný, odolný, nenáročný na údržbu, pak je firma WELLE Vašim ideálním partnerem. Zaručíme Vám přesné provedení montáže a KOMPLEXNÍ SLUŽBY včetně zábradlí a dalších doplňků.
    * Certifikovaný systém dle DIN ISO 9001 * Rychle a čistě * Povrch HPL laminát 12 dekorů nebo přírodní dýha * Prvotřídní zpracování * Snadná údržba, extrémní trvanlivost * 10 let záruka (na povrch HPL laminát) * Plynulý výstup na podestu * Obklady boků, renovace schodnic i bočnic * Výškově stavitelná Alu lišta * Osvětlení schodiště LED technikou...
    Má-li interiérové vybavení bytu kanceláře splňovat všechna funkční a estetická kritéria, vyžaduje nejen dostatek dobrého vkusu, ale také stálou údržbu. Vždyť téměř každá součást interiéru se časem opotřebuje či okouká. Objeví se škrábance, praskliny nebo díry anebo prostě a jednoduše přestane vyhovovat módním trendům.
    OBKLADY BETONOVÝCH SCHODIŠŤ * OBKLADY KAMENNÝCH SCHODIŠŤ * OBKLADY DŘEVĚNÝCH SCHODIŠŤ * OBKLADY KOVOVÝCH SCHODIŠŤ * NOVÁ SCHODIŠTĚ * ZÁBRADLÍ *


Pošlete svůj dotaz nebo poptávku

    Je možné začít s nákladnou přestavbou a vše staré a nevyhovující vyhodit. Ovšem existuje i schůdnější řešení. Tím jsou RENOVACE! V tomto případě se Váš bývalý interiér promění ve zcela nový, přesně podle Vašich představ a přání. Stačí se pouze rozhodnout, kterou částí začít a obrátit se na naši společnost WELLE!
    Pokládka probíhala v horizontální rovině kladením jedné pásky vedle druhé při dodržení výšky řady od začátku až do konce. Narozdíl od možnosti pokládky na SET, tzn. výškově na převazbu, tento způsob pokládky vytváří mnohem modernější výsledný dojem. Tyto kamenné pásky jsou dodávány ve volných délkách, což znamená, že každá páska je různě dlouhá. Pásky lze řezat, ať již mokrým či suchým procesem, kotoučem vhodným na přírodní kámen. Tloušťka obkladu je cca. 2,1 cm. Váha cca. 66 kg/m2.


Obklad schodiště dřevem – Ořech

    Do tohoto rodinného domu jsme dále dodávali a pokládali i kamenné dlažby z naší kolekce béžového přírodního kamene formátu 60 x 60 cm v tloušťce 2 cm. S pokládkou dlažeb souviselo i nařezání soklů ve výšce 6 cm, dále obložení vany, zhotovení niky se ztraceným osvětlením, které bylo vytvořeno pomocí LED pásků. Došlo i na kamenické práce, vypracování kamenických rohů atd. Od počátku tohoto projektu jsme navrhli a dodali komplet interiér, včetně vytvoření stěrky v kuchyni, v koupelně, na WC a ve sklepě RD, který bude sloužit jako vinný sklípek. Předmětem dodávky byly i zařizovací předměty jako např. umyvadla, vana, WC a mnoho dalšího. Investorem skvěle slazený interiér doplnily i tapety a plynový krb na dálkové ovládání, který jsme taktéž instalovali. Navrhovali jsme i nábytek a podíleli se na všech ostatních činnostech s kompletní rekonstrukcí interiéru souvisejících. Fotografie z těchto ostatních činností můžete vidět v naší sekci REFERENCE, viz. fotografie dalších realizací.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00