Jak na věc


objekt je dotčen změnou právního vztahu

Prodej, sýpka, 631 m2, Strakonice - Střela

    Nevyhovuje Vám žádná z nalezených rekrečních prostor k prodeji? Zkuste si prohlédnout rekreační prostory v často navštěvovaných lokalitách, které jsou zobrazeny níže.
    Objekt vz.37 A-160 (6088) se nachází u silnice vedoucí z Olbramovic do Rakšic. Objekt je sledovým sousedem objektu A-140 (6084) (hlavní muzejní objekt).Po stavební stránce nebyl objekt zcela dokončen. Objektu chybí dokončit týlové terénní úpravy. Objekt je volně přístupný.
    Areál MINIMUZEA československého opevnění 1935 - 1938 se kromě dvou expozičních objektů obsahuje ještě další objekty lehkého opevnění vz. 37.Součástí areálu jsou další dva lehké objekty typa A a také nalezená základová deska a výkop pro budoucí objekty.
    Objekt vz.37 A-140z (6087) je vybudován v zesíleném provedení a je situován u železniční trati. Objekt je vzdálen od parkoviště pro osobní automobily 50m.


Prodej, zámeček, Praha 5 - Smíchov

    Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty historické objekty. Celkem 19 nabídek v kategorii Rekreační objekty historické objekty odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00