Jak na věc


obývací stěna ostrava

Ostrava-město Bazar obývací stěny, levné obývací stěny, inzerce

    Níže uvidíte nejprodávanější obývací stěny. Nabízené obývací stěny jsou velice oblíbené pro svoji nenáročnou údržbu. Pokud je obývací stěna dodávána demontovaná, najdete u ní přiložený návod a prostorové schéma pro snadnější umístění ve Vašem interiéru. Nabídku obývacích stěn se snažíme stále zlepšovat a rozšiřovat.
    Ostrava-město - Bazar obývacích stěn do obýváku. Prodej nový, bazarový obývací nábytek, obývací stěny, sestavy, obývací skříně. Vložte inzerát, prodejte, kupte obývací stěnu.,obývací stěny, obyvák, prodám obývací stěnu, obývací nábytek, nábytek do obýváků
    Ostrava-město - Bazar obývacích stěn do obýváku. Prodej nový, bazarový obývací nábytek, obývací stěny, sestavy, obývací skříně. Vložte inzerát, prodejte, kupte obývací stěnu.,obývací stěny, obyvák, prodám obývací stěnu, obývací nábytek, nábytek do obýváků
    Obývací stěny jsou složeny z několika dílů. Většinou je to skříň s policemi, nižšší skříňky jak odkladací prostor (třeba pro TV) a prosklené skříňky a vitríny. Obývací stěny mají vždy povrchovou úpravu proti mechanickému poškození. Některé obývací stěny (jako tato) mají i praktické LED osvětlení.


Obývací stěna C-03 s osvětlením STR

    Obývací stěny mají místo v každém obývacím pokoji. Ať velké nebo malé, vždy vytváří dojem z prostoru, kde trávíme nejvíce času. Námi prodávané obývací stěny jsou vyráběny z různých materiálů, lamino, dýha, masív. V naší nabídce najdete kvalitní moderní obývací stěny různých velikosti - od těch menších až po rozsáhlé sestavy. Obývací stěny jsou dodávány demontované s podrobným návodem na sestavení. Jsou vhodné do jakéhokoli interiéru.
    Prodáváme obývací stěny kvalitních a prověřených výrobců, na všechny obývací stěny poskytujeme standardní záruku. Věříme, že nákupem obývací stěny u nás bude Váš domov zase o něco hezčí.
    Dodání obývacích stěn se řídí všeobecnými obchodními podmínkami společnosti Nábytek DORA. Obývací stěny jsou distribuovány přímo na dodací adresu uvedenou v objednávce. Distribuce zboží je prováděna vlastní dopravou nebo spediční společností. Při nákupu zboží nad 10.000,- Kč můžete využít dovozu zboží zdarma po celém území ČR. Tato služba je pro všechny druhy zboží, nejen pro obývací stěny.
    V galerii uvidíte veškeré obývací stěny, které prodáváme. Prodávané obývací stěny se vyznačují vynikajícím poměrem mezi cenou a kvalitou. Vybrat si můžete jak z jednoduchých a levných obývacích stěn, nabízíme však také velké sestavy obývacích stěn. Z našich obývacích stěn si vybere opravdu každý.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00