Jak na věc


obývací sestavy

Moderní, klasické i luxusní obývací stěny a sestavy

    Pryč jsou časy, kdy obývací stěny sahaly od podlahy po strop a zaplnily většinu veškerého prostoru v obývacím pokoji, kde se pak nedalo hnout z místa na místo. To byly skutečné začátky obývacích stěn. V současné době se obývací stěny a sestavy pyšní vzdušností a elegancí. Jsou proto vhodným řešením i pro menší bytové jednotky. Rozhodně vypadají lépe, než fádní stolky pod televize. Pokud jste se rozhodli pro koupi luxusní obývací stěny či sestavy, nebudete litovat. Krásu celku umocníte za pomoci nejrůznějších doplňků, jako jsou polštáře či sedací pytle a vaky. Doplňky lze sladit tón v tónu, aby ladily nejen mezi sebou, ale i s moderní obývací stěnou a sestavou.
    Na našem e-shopu jsme doplnili kategorii Ložnice o nové kousky. Jedná se o celé systémy nábytku do ložnice, dětských popřípadě studentských pokojů pro starší potomky.
    Klasické obývací stěny a sestavy jsou prověřené staletím. První obývací sestavy se objevily již v domech našich prababiček. Do obliby se dostaly hlavně díky velkým úložným prostorům a vitrínkám, do kterých se umisťovala především sváteční výbava. V případě, že vlastníte velké množství rodinných fotoalb, filmů na DVD a spousty dalších srdečních záležitostí, které napomáhají při vašem odpočinku a chybí vám prostor, kam je uložit, budou luxusní obývací stěny a sestavy skvělou volbou do vašeho obývacího pokoje. Stačí pouze z naší široké nabídky vybrat tu pravou a vdechnout tak vašemu obývákunový život.


Nebojte se mohutnosti a přeplácanosti. Vsaďte na vzdušnost a design.

    Obývací pokoj je zaručeně jednou z nejmilejších místností ve vašem rodinném domě či bytě. Je to oáza klidu, relaxace, ale také prostor, ve kterém se setkáváte s rodinou a přáteli. Proto tomuto místu věnujte velkou pozornost a vytvořte v něm atmosféru, která okouzlí nejednu návštěvu. Jak této pohody docílit? Záleží na detailech. Stejně jako je srdcem kuchyně kuchyňská linka, je srdcem obýváku obývací stěna či obývací sestava. Kladete si otázku proč právě obývací stěna? Představte si, jak se na vkusné poličce budou vyjímat vaše rodinné fotogalerie, svíčky a další drobnosti, které zpříjemní veškeré chvíle.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00