Jak na věc


oaza kemp zlatniky

Máchovo jezero ubytování v chatkách

    V každé chatce jsou 2 palandy (4 prošívané deky a polštáře), jídelní stůl, židle, lavice na verandu, úklidové prostředky, kompletně vybavený kuchyňský kout (lednice, vařič, nádobí, příbory, talíře, hrnky, skleničky, pánvička, varná konvice). U správce si lze pronajmout přídavné el.topení.
    U týdenních pobytů je nástup vždy v sobotu od 14:00 do 18:00 hodin. V této době se hlaste u správce, který Vám předá klíče od chatky a seznámí Vás s ubytovacím řádem. Po převzetí chatky si ve vlastním zájmu zkontrolujte její stav a vybavení. Případné nesrovnalosti ihned nahlaste správci. Pokud se z vážných důvodů nebudete schopni dostavit ve stanovený den, nahlaste laskavě tuto skutečnost na tel: 604 817 071.
    Poplatky pro MÚ Doksy, které činí 19,- Kč na dospělou osobu a den, děti do 18ti let, dospělí nad 70 let a ZPT 4,- Kč na den, v době od 1.června do 31. srpna kalendářního roku. Dospělá osoba 8,- Kč v ostatních měsících roku.
    Chatová osada OÁZA se nachází za obcí Staré Splavy směrem na hlavní pláž Borný. Z hlavní silnice je značena odbočka *OÁZA* (stejná odbočka je k restauraci Myslivna). (Chatová osada OÁZA se nachází asi 300m od restaurace Myslivna po pravé straně...) Od vlakové a autobusové zastávky je chatová osada vzdálena asi 2 km.


Oáza - vaše ubytování v chatkách u Máchova jezera

    Stánky se základním zbožím (potraviny, drogerie atd.) a stánek se zeleninou se nachází asi 150 metrů od osady. Rovněž je zde několik restaurací a stánků s rychlým občerstvením, kde je možné se bez problémů stravovat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00