Jak na věc


o2 aréna program 2019 ostrava fed cup rumunsko

Graf historie testů (seskupeno po 7 dnech)

    MD funkce jsou součástí televizního zážitku a prolínají se celým vysíláním stanice O2 Sport. U Synot ligy si můžete jednoduše přepínat mezi různými kamerami na stadionu, u Ligy mistrů si zase vyberete až z osmi paralelně hraných zápasů.
    Synot liga – exkluzivně každý týden nejlepší zápas kola. Máte možnost přepínat mezi kamerami – kamera z tribuny, pohled brankáře... Tyto funkce jsou dostupné pouze s O2TV!
    O2 TV jakožto první nelineární televize v České republice představuje nový způsob sledování v podobě multidimenze - MD. Díky svým funkcím umožňuje divákům úplně ovládat a kontrolovat televizní obsah. Namísto pasivního sledování pouze podle televizního programu se totiž diváci mohou dostat do televizní multidimenze. Ta umožní sledovat několik sportovních přenosů současně, přepínat mezi různými kamerami, cokoli si zastavit, přetočit, nahrát nebo přepnout mezi různými jazykovými verzemi.
    Formule 1 – Pěkně zblízka. Závody F1 si na O2 TV můžete vychutnat pohledem přímo z kokpitu pilota. Nezůstanete při tom ochuzeni ani o celkové dění na automobilovém okruhu. Ve světě O2 zvládnete obojí.


Statistika připojení dle okresů

    Nahrávat můžete v pohodlí domova u TV nebo když nestíháte oblíbený zápas, tak odkudkoli na webu nebo z mobilní aplikace O2TV Go. Nahrávat můžete celých 100 hodin po dobu 30 dnů.
    O2 Sport nabízí jako jediný kanál v ČR jedinečnou multiscreen mozaiku, která vám umožnuje vybírat při současně hraných utkáních jedno konkrétní, které chcete sledovat. Mozaika je využitelná například v Lize mistrů, Premier League nebo při tenisových turnajích. U některých zápasů lze vybírat úhel záběru kamery – například z pohledu brankáře nebo z tribuny.
    Nový kanál O2 Sport nabízí divákům exkluzivní přenosy ze světa fotbalu, tenisu, motorismu a mnohé další. Sportovní kanál můžete sledovat online od rána do nočních hodin nebo díky zpětnému zhlédnutí kdykoli budete mít čas.
    Stejně jako u ostatních kanálů O2TV lze i u O2 Sport sledovat program až 30 hodin zpětně po odvysílání. Nejlepší sportovní momenty si tak můžete vychutnávat kolikrát chcete. Tohle u DTV nenajdete!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00