Jak na věc


o pokladech kde se točilo

Nový mycí stroj Hako Scrubmaster B75 R

    Cytostatika jsou látky s cytostatickým či cytotoxickým účinkem a jsou pacientům podávána v rámci chemoterapie. Mechanismus účinku těchto léčiv spočívá v inhibici proliferace (množení) rychle se dělících buněk nádoru. Velkou nevýhodou chemoterapie ale je, že kromě žádoucího vlivu na buňky nádorové má také nežádoucí vliv na buňky normální.
    V roce 2013 představila společnost Multicar novinku určenou pro nejnáročnější zákazníky. Multicar M31 - nosič nástaveb pro každé roční období.
    Dehiscence anastomózy nebo jiné defekty v horní části trávicího ústrojí mohou mít pro pacienty závažné důsledky. Výsledky léčby významně ovlivňují různé parametry, jako je velikost a místo léze, časový interval do stanovení diagnózy, ale i celkový stav pacienta.
    Rozhovor s Alanem Munteanu nejen o chirurgických nástrojích Aesculap, ale i o usnadnění práce zdravotníků a delším kvalitním aktivním životě pacientů.
    Poranění injekční jehlou jsou v rámci každodenní rutinní práce zdravotníků nejčastějším typem poranění ostrým předmětem. I když jsou rizika spojená s tímto typem poranění, při kterých dochází k průniku kůží, dobře známá, představuje tento typ poranění z důvodu přenosu patogenů přítomných v krvi stále jednu z hlavních příčin přenosu infekcí na zdravotníky, nezdravotnický personál. 


AKTUÁLNÍ NOVINKY A AKCE

    V devatenácti českých nemocnicích, které se loni zúčastnily pravidelného monitoringu kontaminace cytotoxickými léčivy (CL), bylo na pracovištích manipulujících s CL zaznamenáno překročení doporučené hranice kontaminace ve 14-27 % případů.
    Zúčastněte se slavnostního odhalení stoje Hako Citymaster 15. a 16. dubna 2015 v sídle naší společnosti na Praze 10.
    Klienti si mohou vybrat ze širokého portfolia úklidové techniky od předních světových výrobců jako je HAKO, MULTICAR, WIELAND, RIBO nebo GHIBLI. Vysoká kvalita společně s jednoduchou obsluhou a údržboutěchto strojů je řadí mezi nejefektivnější a nejvíce žádané.
    Již po jednadvacáté proběhlo na konci ledna v Clarion Congress Hotel Ostrava mezinárodní setkání specialistů intenzivní medicínu na kongresu Colours of Sepsis. Stejně jako loňský rok i ten letošní byl plný zajímavých novinek, přednášek a tematických interaktivních workshopů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00