Jak na věc


oční klinika fn plzeň lochotín - pohotovost

Aloe vera Anti-aging gel proti vráskám

    Sérum pro citlivé partie okolo očí. Pleť je ihned po aplikaci viditelně vypnutá. Přípravek působí dlouhodobě proti toxickým kyslíkovým radikálům v pokožce.
    Oční sérum s trojím účinkem působí proti tmavým kruhům, vráskám i očním váčkům díky jedinečnému složení s aloe vera, olejem z mandlí, bambuckým máslem a...
    OFTAXYL krém odbourává látky v kůži, které jsou zodpovědné za tmavé podoční kruhy. Omezuje tvorbu otoků, zpevňuje tenké stěny a zesvětluje tmavé kruhy.
    Čistý přírodní gel z Aloe Vera a přírodních extraktů (olivový olej, rostlinný kolagen, za studena lisovaný olej z pšeničných klíčků, olej z meruňkových...


AKCE Syncare Ultimate Rich Lifting Oční sérum 15 ml

    Pleť kolem očí je extrémně citlivá a má tendence k tvorbě vrásek, proto je třeba dodávat této pleti adekvátní péči. Běžné přípravky obsahují spoustu syntetických a dalších látek, které mohou působit dráždivě. Přírodní kosmetika je vyráběna ze surovin z kontrolovaného ekologického zemědělství, nepoužívá syntetizátory, ropné suroviny ani další nežádoucí látky obsažené v běžně dostupných krémech, proto je velmi šetrná i k té nejjemnější pleťi kolem očí. Přírodní certifikovaná kosmetika navíc není testována na zvířatech.Využijte zvýhodněné nabídky akčních balíčků a ušetříte!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00