Jak na věc


očista lymfatického systému

PREDÁTOR 1 - 4 Kolekce (4 Blu-ray)

    V nedaleké budoucnosti americká vláda schválila zákon, kterým vymezila Očistu - každoroční dvanáctihodinový úsek, kdy jsou legální všechny zločiny včetně vražd. Noc plná násilí a zla se stane pro členy jedné rodiny zkouškou, jak daleko budou ochotni zajít, aby se ubránili brutální síle, která se dobývá do jejich domova.
    U jednoduchých postižení úplně postačí nějaký jednoduchý energetický zářič - náboženský symbol, kámen, zrcadla aj.
    Je důležité rozlišovat mezi očistou těla a očistou prostoru. Nedá se říct, co je snažší práce, jestli vymítit ducha ve starém domě, nebo očistit auru člověku. Způsoby očisty jsou velmi specifickou a speciální prací.
    Při náročnějších rituálech jsou používány modlitby, biblické žalmy, mantry, magické formule, invokace dobrých bytostí aj.
    Lidé mohou být sužovány astrálními larvami, stíny, duchy i démony. Další možností jsou magicky školení i neškolení nepřející lidé z okolí jedince. Uřknutí, psychický vampirismus, prokletí a vyšší formy magie nám mohou dostatečně znepříjemnit život. Všechny tyto formy duševního balstu jsou každodenní realitou, okolo které se pohybujeme. Výrazně to pociťují jen lidé s oslabenou aurou nebo v afektu. V případě silného útoku mohou být napadeni i vyrovnaní jedinci.


Místo, příčina = řešení

    Každoroční očista začíná. Leo, tajemný samotář, kterého pronásledují myšlenky na mrtvého syna, chystá odplatu. Svobodná matka Eva musí se svou dcerou Cali po útoku zločinců opustit svůj byt. Mladý pár Shane a Liz se stane obětí přepadení auta. Když všichni nalézají útočiště v Leově obrněném automobilu, bude jen na nich, jak daleko budou ochotni zajít, aby během krvavé noci ochránili sebe i ostatní.
    Nyní konečně se dostáváme do kategorie úmyslného zakletí. Toto zakletí bývá vytvořeno především vědomě, takže to mohou být prokleté předměty, negativní volty uvrhnuté na místo, zlé myšlenky vykoncentrované na určitém území, začarovaná místa, aj.
    Ethan Hawke, Lena Headey, Max Burkholder, Frank Grillo, Carmen Ejogo, Zach Gilford, Frank Grillo, a další >Carmen Ejogo, Zach Gilford, Kiele Sanchez, Zoë Soul, Justina Machado, Noel Gugliemi, Castulo Guerra, Jack Conley, Michael Kenneth Williams, Edwin Hodge, Keith Stanfield, Roberta Valderrama, Nicholas Gonzalez, Amy Paffrath, Brad Drake, Rowan Alexander, Roger Schueller, Michael Thurman, Alina Andrei, Amy Price-Francis
    Způsoby očisty jsou podobné jako v případě purifikace a exorcizace místa. Jen se jedná o daleko vážnější a citlivější problém, kde je daleko více faktorů. Takže je potřeba volit s rozvahou způsob očisty, zapojit selský rozum a vzít v potaz strach i očekávání jedince.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00