Jak na věc


očištění organismu

Schwarzkopf BC Oil Miracle šampon 1000ml

    Velice jemný šampon Brazil Keratin Clarifying je určený k očištění vlasů před aplikací keratinového regeneračního systému na vlasy. Tento přípravek vlasy dokonale odmastí a odstraní zbytky usazenin.
    Jaroslava Blažíčková, Jiří Dufek, Kristýna Juříková, Zuzana Kluková, Miroslav Kočí, Tomáš Komíž, Marie Kynclová, Eva Martinková, Alena Mazúrková, Jana Mikulíková, Vendula Mráčková, Blanka Novotná, Klára Ondruchová, Veronika Studničková, Vít Svozil, Blanka Šmejdovcová, Petr Vojtek 
    Recenze J. P. Kříže nabízí též srovnání s českobudějovickou inscenací:http://www.slovackedivadlo.cz/novinka/recenze-na-ocisteni-dusek-obdelal-zelenkuv-zahon-cibulovin
    Celý inscenační tým o hře mluví v superlativech. „Očištění je skutečně dobře napsané. Vlastně je už i zrežírované. Pan Zelenka vepsal do textu pro režiséra záchytné body, které když se dodrží, hra bude fungovat,“ tvrdí režisér Zdeněk Dušek, pro kterého je hra o vyprázdněnosti světa bez ideje. „Pan autor dosti tvrdě pojmenovává důsledky tohoto stavu v našich zeměpisných šířkách,“ dodává Zdeně Dušek.


Praktické tipy, jak naučit dítě na nočník

    Luxusní regenerační šampon Schwarzkopf BC Oil Miracle pro péči o všechny typy vlasů. Díky obsahu arganového olej dodává vlasům potřebnou výživu, hydrataci a regeneraci.
    Divadelníky při práci navštívil i autor Petr Zelenka. Seznámil se s herci a odpověděl ochotně na otázky. „Dřív jsem se děsil z toho, co mi režiséři z mých scénářů udělali, tak jsem se rozhodl, že si své věci budu raději režírovat sám. Ale s postupem času se od toho čím dál víc osvobozuji a spíš se na to, co z mých her nakonec vzejde, těším,“ svěřil se uherskohradišťským divadelníkům a prozradil také, čím se při psaní inspiroval a jak ke hře přistupovali v Polsku a ve Spojených státech.
    Přípravek Triphala je kombinací tří ájurvédských bylin na účinnou detoxikaci organismu přírodní cestou. Blahodárné účinky směsi bylin Amalaki, Vibhitaki a Haritaki jsou známy už více než 5000 let. Tato kombinace působí velmi pozitivně na celý trávicí systém, nervovou soustavu a psychický stav. Aktivujte svůj imunitní systém směsí bylin Triphala a vyhněte se mnohým nemocem, které souvisí s oslabenou imunitou organismu. Zbavíte se také únavy, vyčerpání a stresu.


Bezinková šťáva 100% Beutelsbacher 0,7l BIO

    Hlavní roli spisovatele Michala vytvořil Tomáš Šulaj, vedle něj se představil Martin Vrtáček, Irena Vacková, David Vaculík a další uherskohradišťské osobnosti. Autorem hudby je Daniel Fikejz, výprava pochází z dílny Marka Cpina. Dramaturgyní je Iva Šulajová.
    Hlavní hrdina Michal se přihlásí do televizní talk-show Očištění, aby se zde svěřil se svým lidským pokleskem. V televizním studiu se vyzpovídá ze svého hříchu a je připraven po odvysílání přenosu nést následky svého činu. „Nic se však nestane – pořadu klesá sledovanost, díl byl pouze předtáčen a jeho odvysílání je v nedohlednu,“ popisuje děj dramaturgyně Iva Šulajová. „Navenek příznivé události pak začnou hrdinu postrkovat do záhubného prázdna cynismu. Iniciativou nakladatele a jeho ženy právničky rozpoutá právní boj s televizí – žaluje ji za „uvedení v omyl“, výsledkem je kompenzační nabídka šéfredaktora k moderování nové, mnohem drsnější televizní talk-show,“ prozrazuje dramaturgyně. Ukáže se, že jakýkoliv skandál se hodí, aby člověk popošel v kariéře o krok dál. Už se ale zapomíná na to, jaká strašlivá věc jej k tomu katapultovala.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00