Jak na věc


nutrilon

Které podniky nedodržují výše uvedené evropské nařízení:

    Tyto výrobky by se neměly prodávat na území České republiky potažmo Evropského společenství. Podle ředitele odboru veterinární hygieny, ochrany veřejného zdraví a ekologie MVDr. Jana Váňi se jednotlivé KVS budou touto záležitostí zabývat s cílem zamezit prodej těchto výrobků.
    V České republice v současné době dochází k částečnému pozastavení distribuce zmiňovaných výrobků a to zejména výrobků Bebilon, které svojí nízkou cenou konkurují totožnému Nutrilonu. Podle vyjádření firmy NUTRICIA Polska se o tomto problému ví, nicméně neoznačování výrobků je záměrné, ve snaze zabránit distribuci mimo Polský trh, který se zdá být benevolentnější k evropské legislativě. Co se týče výrobků Nutrilon, tak i když jednání KVS s českou firmou Nutricia a.s. již započalo, žádné konkrétní kroky se nedějí. Hold pravidlo stejného metru zde neplatí pro všechny.
    Holandský závod firmy Nutricia a. s. pro Českou republiku (jedná se hlavně o výrobky 400 g balení Nutrilon HA a Nutrilon Comfort) a polský závod firmy NUTRICIA Polska (výrobky Bebilon).


Má vaše dítě rádo Nutrilon? Kupujte Bebilon!

    První internetový obchod, který se výhradně zaměřil na prodej sušeného kojeneckého mléka Bebilon od společnosti Nutricia, u nás prodávaného pod známějším názvem Nutrilon. Toto úzké zaměření nám dovoluje pružně reagovat na Vaše objednávky, které ještě tentýž den zpracujeme a Vaše kojenecké mléko vám dodáme do druhého pracovního dne.
    Podnik, který podléhá schválení podle nařízení (ES) č. 853/2004 a je uveřejněn na seznamu schválených podniků, má povinnost označovat zboží oválným razítkem, identifikační značkou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00