Jak na věc


nutri consulting s.r.o

Nutri Horse Gelatin pro koně 1kg

    Díky vzduchem chlazenému motoru je zaručena bezpečná práce bez přehřívání. V Nutri Express nádobkách s uzavíratelným nebo picím víčkem můžete jídla a nápoje pohodlně uchovávat nebo si je můžete kdykoliv vzít s sebou. S posypovým nástavcem můžete přímo jednoduše zdobit pokrmy čerstvě nastrouhaným sýrem nebo bylinkami.
    Nutri Express zajistí vaši denní porci vitamínů! Neboť v kompaktním multifunkčním mixéru Nutri Express máte v jednom přístroji zkombinován výrobník smoothie, mixér, tyčový mixér na pyré, výrobník polévky, výrobník zmrzliny aj. Díky multifunkčnímu noži s čepelí piraňa a jeho 17.000 otáčkami za minutu rozdělenými do dvou rychlostí vykouzlíte v jediném okamžiku smoothie bohaté na vitamíny, chutné polévky, lahodné zmrzliny.
    Také čištění Nutri Express je velmi snadné: nádobky a víčka dejte do myčky na nádobí a leštěnou desku s multifunkčními noži piraňa omyjte pod tekoucí vodou. Hotovo!


Nutri Horse Müsli HERBS pro koně 12,5kg NEW

    Nutri Express zvládne téměř vše!Kompaktní multifunkční mixér Nutri Express v sobě spojuje funkci mixéru, tyčového mixéru, mixéru na přípravu smoothies a ještě mnohem víc! Díky kvalitním nožům se speciálním piraňa broušením a 17 000 otáčkám, vykouzlíte zmrzlinu, chutné polévky, nebo zdravé smoothie nápoje během krátké chvilky. Pomocí mlýnku, který je součástí Nutri Expressu, během pár vteřin umelete ořechy, lněná semínka, parmazán, či kávu.Bezpečný a výkonný!Bezpečnost při práci s Nutri Expressem zajišťuje výkonný, vzduchem chlazený motor. Cyklónový systém táhne ovoce či zeleninu směrem dolů a vzápětí je vrací rozmixované směrem nahoru. Praktické kelímky s uzávěrem, nebo nástavcem na pití vám pomohou nápoje či polévky transportovat, aniž by se vylily, nebo je skladovat v ledničce. Balení obsahuje i nástavec na brčko.Nutri Express je čistý obratem ruky!Údržba a čištění Nutri Expressu je naprosto jednoduché! Uzávěry můžete umýt v myčce nádobí a trup přístroje jednoduše opláchnete vodou! N

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00