Jak na věc


nupharo park

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získávejte nejnovější informace

    Každá hala je spojena s unikátním ClickBoxem - jedno nebo dvoupodlažní jednotkou s volitelným nastavením showroomů a kanceláří vybavených zařízením na nejvyšší technické úrovni: datové a DC propojení, nadstandardně velká okna, odpočinkové místnosti, kuchyňky a vrata.
    Praha, 17. 8. 2016 - Nupharo Park a.s., vlastník Ústeckého technologického parku, podal 15. srpna 2016 u Městského soudu v Praze návrh na zahájení insolvenčního řízení. ...
    Nupharo usiluje o vytvoření podnikatelské komunity v zeleném prostředí, kde se budou testovat, vystavovat a uvádět do komerční praxe a každodenního života nové způsoby řešení energetických výzev společnosti s důrazem na chytrou energii využívající stejnosměrný proud.
    Dne 18. 11. 2015 se bude konat PITCH DAY – start-upových projektů a to v rámci události TÝDEN PODNIKÁNÍ 2015 (Global Entrepreneurship Week). Nadační ... Přečtěte si více
    Kampus Nupharo je inovační hřiště, které je otevřené jak veřejnosti, tak podnikům. Jsme výkladní skříní produktů a organizátorem akcí, jejichž cílem je umožnit veřejnosti poznat technologický pokrok, o který usilují naši členové.


TECHNOLOGICKÝ A INOVAČNÍ KAMPUS

    Flexibilní kanceláře jsou doplněny o profesionální služby, které jsou nezbytné v počátečních fázích vstupu na trh. Kampus Nupharo také spolupracuje s předními univerzitami a výzkumnými centry.
    Dobré nápady a nadšení někdy k dosažení úspěchu na trhu nestačí. Proto nabízíme poradenství, které hraje klíčovou úlohu v počátečních fázích podnikání.
    Nupharo je jedním z partnerů zajímavé akce, kterou pořádá Studentská unie UJEP, jedná se o 5 zajímavých večerů plných inspirace, invence a intera ... Přečtěte si více
    Mezinárodní autodopravce. Vozidla společnosti jsou vybavena moderními technologiemi, respektive systémem FleetBoard, který hodnotí efektivitu a kvalitu jízdy řidiče.
    V současné době je vyhlášena 1. Výzva OPIK – Technologie , v rámci které mohou požádat o dotační podporu drobní podnikatelé a živnostníci s hi Přečtěte si více
    Prostor je klimatizovaný, vybaven datovým a DC propojením a všemi souvisejícími službami (data housing, web, housing, virtuální pracovní desktopy, atd.). Naši nájemníci mají k dispozici energeticky nejúčinnější infrastrukturu, která je v současné době dostupná.


První technologický park v České republice se zaměřením na chytrou energii a inovativní technologie.

    Dne 16.února 2018 zaslala společnost Nupharo Park a.s Městskému soudu v Praze Reorganizační plán na záchranu společnosti společně s návrhem na povolení reorganizace, která bude pro všechny věřitele výho ...
    Společnost zabývající se širokým spektrem gastronomie od denního servisu a cateringových služeb, po zaměření na zdravé a efektivní stravování pro sportovce a aktivní veřejnost.
    Veřejná výzkumná instituce, založená za účelem provádění výzkumu a vývoje v oblasti přírodních a technických věd, především využití geotermální energie pro výrobu elektřiny a tepla v České republice.
    Výrobní firma zajišťující CNC obrábění, broušení a výrobu armatur. Společnost má vlastní konstrukci na platformě programů Solidworks a SolidCAM. Odborníky z oblastí konstrukce a vývoje armatur, tepelného zpracování, materiálového inženýrství, pevnostní analýzy MKP a obrábění kalených materiálů.
    Kampus Nupharo je nový typ technologického parku a inovačního centra nabízející prostory k pronájmu nejrůznějším skupinám společností od firem začínajících v oblasti technologií až po největší nadnárodní korporace.


Nov 11, 2015 PŘEDSTAVTE SVŮJ PROJEKT NA PITCH DAY START IT UP! 2015

    Naším cílem je vytvoření areálu jako inovačního hřiště, které je otevřené jak veřejnosti, tak podnikům. Jsme výkladní skříní produktů a organizátorem akcí, jejichž cílem je umožnit veřejnosti poznat technologický pokrok, o který usilují naši členové. Snažíme se vytvořit příjemné a stimulující prostředí pro naše rezidenty v duchu univerzitního kampusu: upravené pěší zóny, piknikové plochy, cyklostezky a veřejná kyvadlová doprava.
    Nupharo je nový typ technologického parku a inovačního centra nabízející prostory k pronájmu nejrůznějším formám společností - od firem začínajících v oblasti technologií až po největší nadnárodní korporace.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00