Jak na věc


nupharo park

Nupharo - prostor pro podnikání, vědu a život

    V současné době je vyhlášena 1. Výzva OPIK – Technologie , v rámci které mohou požádat o dotační podporu drobní podnikatelé a živnostníci s hi Přečtěte si více
    Kampus Nupharo je inovační hřiště, které je otevřené jak veřejnosti, tak podnikům. Jsme výkladní skříní produktů a organizátorem akcí, jejichž cílem je umožnit veřejnosti poznat technologický pokrok, o který usilují naši členové.
    Prostor je klimatizovaný, vybaven datovým a DC propojením a všemi souvisejícími službami (data housing, web, housing, virtuální pracovní desktopy, atd.). Naši nájemníci mají k dispozici energeticky nejúčinnější infrastrukturu, která je v současné době dostupná.
    Dobré nápady a nadšení někdy k dosažení úspěchu na trhu nestačí. Proto nabízíme poradenství, které hraje klíčovou úlohu v počátečních fázích podnikání.
    Výrobní firma zajišťující CNC obrábění, broušení a výrobu armatur. Společnost má vlastní konstrukci na platformě programů Solidworks a SolidCAM. Odborníky z oblastí konstrukce a vývoje armatur, tepelného zpracování, materiálového inženýrství, pevnostní analýzy MKP a obrábění kalených materiálů.


Soud potvrdil stažení insolvence

    Nupharo usiluje o vytvoření podnikatelské komunity v zeleném prostředí, kde se budou testovat, vystavovat a uvádět do komerční praxe a každodenního života nové způsoby řešení energetických výzev společnosti s důrazem na chytrou energii využívající stejnosměrný proud.
    Každá hala je spojena s unikátním ClickBoxem - jedno nebo dvoupodlažní jednotkou s volitelným nastavením showroomů a kanceláří vybavených zařízením na nejvyšší technické úrovni: datové a DC propojení, nadstandardně velká okna, odpočinkové místnosti, kuchyňky a vrata.
    Dne 16.února 2018 zaslala společnost Nupharo Park a.s Městskému soudu v Praze Reorganizační plán na záchranu společnosti společně s návrhem na povolení reorganizace, která bude pro všechny věřitele výho ...
    Veřejná výzkumná instituce, založená za účelem provádění výzkumu a vývoje v oblasti přírodních a technických věd, především využití geotermální energie pro výrobu elektřiny a tepla v České republice.
    Nupharo je nový typ technologického parku a inovačního centra nabízející prostory k pronájmu nejrůznějším formám společností - od firem začínajících v oblasti technologií až po největší nadnárodní korporace.


První technologický park v České republice se zaměřením na chytrou energii a inovativní technologie.

    Praha, 17. 8. 2016 - Nupharo Park a.s., vlastník Ústeckého technologického parku, podal 15. srpna 2016 u Městského soudu v Praze návrh na zahájení insolvenčního řízení. ...
    Společnost zabývající se širokým spektrem gastronomie od denního servisu a cateringových služeb, po zaměření na zdravé a efektivní stravování pro sportovce a aktivní veřejnost.
    Nupharo je jedním z partnerů zajímavé akce, kterou pořádá Studentská unie UJEP, jedná se o 5 zajímavých večerů plných inspirace, invence a intera ... Přečtěte si více
    Naším cílem je vytvoření areálu jako inovačního hřiště, které je otevřené jak veřejnosti, tak podnikům. Jsme výkladní skříní produktů a organizátorem akcí, jejichž cílem je umožnit veřejnosti poznat technologický pokrok, o který usilují naši členové. Snažíme se vytvořit příjemné a stimulující prostředí pro naše rezidenty v duchu univerzitního kampusu: upravené pěší zóny, piknikové plochy, cyklostezky a veřejná kyvadlová doprava.
    Dne 18. 11. 2015 se bude konat PITCH DAY – start-upových projektů a to v rámci události TÝDEN PODNIKÁNÍ 2015 (Global Entrepreneurship Week). Nadační ... Přečtěte si více


Centrum pro transfer technologií

    Flexibilní kanceláře jsou doplněny o profesionální služby, které jsou nezbytné v počátečních fázích vstupu na trh. Kampus Nupharo také spolupracuje s předními univerzitami a výzkumnými centry.
    Kampus Nupharo je nový typ technologického parku a inovačního centra nabízející prostory k pronájmu nejrůznějším skupinám společností od firem začínajících v oblasti technologií až po největší nadnárodní korporace.
    Mezinárodní autodopravce. Vozidla společnosti jsou vybavena moderními technologiemi, respektive systémem FleetBoard, který hodnotí efektivitu a kvalitu jízdy řidiče.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00