Jak na věc


nudapláž video skrytá kamera

Jaké mají nudistické pláže výhody?

    Největší výhodou nudapláží je zpravidla to, že nejsou tak narvané. Přeci jen je stále hodně lidí, kteří se stydí, a nudistické pláže jsou pro ně moc velké dobrodružství. Pokud tedy nemáte v oblibě sdílet čtyři metry čtvereční s cizími lidmi na klasické pláži, je pro vás nudapláž ideálním místem k odpočinku.
    Jezero Lhota se nachází kousek od Prahy poblíž mladoboleslavské dálnice u Brandýsa nad Labem. Zde se můžete opalovat na dlouhých písčitých plážích s pruhem borového lesa. Nachází se zde kiosky s občerstvením i WC.
    Ahoj, na Pasohlávkách jsme byli na dovolené to už je hodně let. Asi jsme ještě ani netušili že by jsme někdy byli na nuda pláži. Je to tam fakt pěkné?? A je tam těch pláží víc nebo jen jedna?Přeju hezké léto Jana
    Nazdar kluci. Taky občas jezdím na FKK do Pasecu. Je tam celkem klid a pěkné koupání bez… Nevím, jestli jsme se tam už neviděli. Rád bych se s Vámi oběma někdy sešel a alespoň trochu pokecal. Tak zdarec .  
    Jednu z nejznámějších a největších nudapláží s výhledem na Pálavu najdete jižně od Brna. Navštívit zde můžete restauraci, hřiště, nechybí ani sociální zázemí a v blízkosti se nachází kemp, ve kterém je možné stanovat.


Nudapláž Praha a nudapláž Brno: Je z čeho vybírat

    Přes léto by si měl člověk užívat klidu, pohody, sluníčka a dobrodružství. A to všechno vlastně najdete na jednom místě s názvem nudapláž. Lidé, kteří nudistické pláže navštěvují, na ně nedají dopustit a shodují se na tom, že kdo jednou nudapláž pozná, zamiluje si ji. I u nás v republice mají nuda pláže poměrně dlouhou tradici a stále jich přibývá. Pokud se vám podaří překonat počáteční nepříjemné pocity, máte vyhráno.
    Letos taky určitě vyrazíme na nudapláž na Pasohlávky. Sme dva kluci – gayové, tak kdyby se někdo chtěl seznámit nebo jen tak pokecat :) Tak sme tu.. :)
    Lidé se často stydí na nudapláž vstoupit, protože mají strach z toho, co si o nich asi ostatní řeknou. Nemám moc malá prsa? Velký zadek? Povislé břicho? Jenomže na nudapláži vás pravděpodobně nikdo soudit nebude. Chodí sem lidé, kteří jsou na nahá těla zvyklí a kteří mají také své nedokonalosti. Nudistické pláže jsou zkrátka pohodovým místem, kde se nemusí nikdo stydět, protož jsou všichni na jedné lodi.
    Snědé tělo bez bílých neopálených částí je snem každé ženy. Každá zná ty nepříjemné pocity, kdy se opálí v tričku na ramínka, ovšem další den si chce vzít tričko na zavazování za krkem a nemůže, protože bílé části pokožky v něm nevypadají hezky.


ROZINKY černé RAW - sušené na slunci 250g

    Možná se ptáte, proč byste měli vůbec chtít svůj stud překonávat a proč byste vlastně měli mít zájem se před ostatními lidmi promenádovat nazí. Však v plavkách se dá přeci koupat taky. Dá, ale přijdete o spoustu výhod. Zajímá vás jakých?
    Plavky, ať už jsou jakékoli, jsou pořád jen kus oblečení, který má své mouchy. Někde vás může táhnout, zařezávat se vám do kůže a podobně. A i v případě, že máte pohodlné plavky, tak ve chvíli, kdy si je namočíte, stávají se na těle chladnými a tím i lehce nepříjemnými. Bez plavek vás nebude nic tlačit a ani studit.
    Ahoj na Pasohlávky jezdím už asi 5.nebo 6.let jen tak na víkend nebo ráno tam večer zpět a mě se tam líbí mám relativně kousek asi 50.km na Vranově by mohla být nuda nebylo by to špatné.
    Přípravek Triphala je kombinací tří ájurvédských bylin na účinnou detoxikaci organismu přírodní cestou. Blahodárné účinky směsi bylin Amalaki, Vibhitaki a Haritaki jsou známy už více než 5000 let. Tato kombinace působí velmi pozitivně na celý trávicí systém, nervovou soustavu a psychický stav. Aktivujte svůj imunitní systém směsí bylin Triphala a vyhněte se mnohým nemocem, které souvisí s oslabenou imunitou organismu. Zbavíte se také únavy, vyčerpání a stresu.


Chcete se na cokoliv zeptat? Obraťte se na naše poradce:

    I když to zní možná zvláštně, nahota vám dodá pocit jakési volnosti a větší sounáležitosti s přírodou. Pokud se naučíte odhalovat vlastní tělo, lépe se vám bude smiřovat i s jeho nedostatky.
    Logickým argumentem mužů, kteří na nudapláži ještě nebyli, je obava z toho, že je pohled na nahá ženská těla vzruší a přivodí jim erekci. Jenomže ve skutečnosti se ztrátou plavek odchází i to „zakázané a tajemné“ a pohled na nahé tělo, který je povolený, vám nakonec nepřijde tolik vzrušující, jakoby člověk čekal.
    Pokud jdete na nudapláž poprvé, raději vyrazte s někým. Ve více lidech se ostychu zbavíte rychleji. Nahotu mezi lidmi si můžete předem vyzkoušet v sauně, kde je přítmí a je to tedy jakýsi mezikrok. Snažte se nezabývat se tím, co si asi o vás říká okolí, a soustřeďte se jen na sebe a svoje pohodlí.


4. Svoboda a volnost bez plavek

    Loni jsem byl v lázních Aurora v Třeboni – choroby přiměřené věku. A přímo pod Aurorou je třeboňská nudapláž na rybníku Svět na okraji lázeňského parku. Je oficiální a udržovaná – posečená a vyváží se koš na odpadky. Je vidět, že Třeboňákům došlo, že nudismus může být faktorem cestovního ruchu. Pochopitelně, pokud to počasí a lázeňské procedury dovolovaly, tak jsem tam chodil stejně jako řada dalších lázeňských hostů. A proč začínám tak zeširoka? Obě jihočeské lokality, které jsem poznal – Třeboň a Veselí, mají jedno společné: intimitu a tak by to podle mého názoru mělo být. Není to žádný průchoďák, kde se mezi naháči proplétají náhodní kolemjdoucí. V Pasohlávkách jsem byl taky a tahle lokalita právě intimitu postrádá. To mi vadí. Navíc v době mého pobytu tam voda připomínala polévku s játrovými knedlíčky. Proto si říkám – Pasohlávky už ne. A zcela na závěr. Milé dámy, vážení vejrostkové. Pokud vám dělá problém sundat si spodní /v případě pánů jediný/ díl plavek, na nuda pláž nechoďte.
    A druhá část? Znáte městi Znojmo nebo Vranov nad Dyjí? Byli jste tam? Na Vranově by se taky někde mohla udělat nudistická pláž. Bylo by to super :) A jste tady někdo ze Znojma? Kam jezdíte na nudapláž?
    Jestliže chcete vyrazit na nudapláž u nás, budete asi mile překvapeni, kolik jich je. Zmiňme si tedy alespoň některé z těch, které najdete v okolí Prahy a Brna.
    Nudistické pláže jsou pro mnohé místem, kam se bojí jít, protože se stydí. Naproti tomu však řada lidí nedá na nudapláž dopustit a tvrdí, že ostych není vůbec potřeba. Jakmile prý sundáte oblečení, veškeré nepříjemné pocity mizí. Koupání a opalování se bez plavek má navíc mnoho výhod, které jsou k nezaplacení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00