Jak na věc


novostavby v klidném prostředí praha

Prodej, rodinný dům, Králův Dvůr - Levín, 162 m²

    Výstavbě domů a novostaveb je v posledních letech věnován velký prostor a developerské agentury se předhánějí ve vychvalování svých novostaveb a snaží se nalákat nové zákazníky na nízké ceny. Nízká cena u novostavby ovšem není vždy zárukou kvalitního bydlení. Naopak pro každého, kdo zvažuje pronájem nebo nákup novostavby v zajímavé lokalitě, by měly být hlavním kritériem výběru především informace o vybavení novostaveb, průběhu výstavby a nejbližším okolí, kde se novostavba nachází.
    Moderní, čtyřhvězdičkový hotel se nachází necelých 60 kilometrů východně od Prahy v klidném prostředí vilové čtvrti města Kolín.
    Dr. BYT 3+1 v 1p./7p. 72 m2 s balkónem v pan.domě, po rekonstrukci jádra, koupelny, vestavěná linka+spotřebiče, šatna v chodbě, ložnice na míru, jídelna, oblož.dveře, pl.podlahy. Inkaso 4 000Kč, zařízení v ceně. Možný převod do os.vl.
    Jak jsme již zmínili, jedná se o obec Klecany, kterou najdete v oblasti Praha – východ, konkrétně v severní části této lokality. Důvodem volby této oblasti je mimo zeleně také fakt, že je samozřejmostí perfektní dopravní obslužnost, kterou tyto Středočeské reality na prodej nabídnou. Do centra Prahy se můžete dostat například vlastním autem, díky napojení na dálnici D8.


Novostavby Praha 5 – Rezidence Hlubočepská

    Zájemce o koupi nebo pronájem bytu v dokončených novostavbách má prostřednictvím těchto webových stránek možnost získat online a bezplatně předběžné informace o lokalitě, kde se novostavba s luxusními byty nachází, jak je vybavena a jaké další možnosti nabízí. Klient má k dispozici informace nejen o kompletní novostavbě, ale i o příslušném bytu včetně jeho umístění, plánu místností, ceně a vybavení. Tyto informace jsou samozřejmě předběžné a pro každého vážného zájemce o byt je nabízen program, v rámci kterého je možné byt v novostavbě upravovat a vybavovat přesně dle přání, potřeb a požadavků zákazníka.
    Atypický podkrovní byt 4+kk, cca 130 m2, s parkovacím místem v domě, ul. Seniorů 1210, VII. NP, zcela zařízen spotřebiči - myčka, pračka, lednice, a částečně nábytkem. Platba 15.000,- + elektřina na nájemce. Bez kauce.
    Hotel je určen všem, co dávají přednost kvalitnímu ubytování v klidném a útulném prostředí s nevšední atmosférou, zcela odlišnou od velkých hotelů.
    Hlavní náplní podnikatelské činnosti skupiny Sekyra Group, a.s. jsou realitní investice, development komerčních a rezidenčních nemovitostí. Profesionálních služeb skupiny využívají především zákazníci z řad mezinárodních korporací, tuzemských i zahraničních investorů, stejně jako kupující či nájemci jednotlivých bytových jednotek.
    Rezidenční projekt TANDEM MODŘANY v Praze 4 je součástí přeměny původního areálu čokoládovny v Modřanech. TANDEM MODŘANY je tvořen dvojicí moderních bytových domů nabízející bydlení kousek od břehu Vltavy s cyko-bruslařskou stezkou a s výbornou dopravní dostupností centra Prahy.


DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - PRAHA 10

    Nechybí ale ani možnost autobusové dopravy, kterou se do patnácti minut dostanete na linku metra C, do stanice Kobylisy. Dostupností nadchne i nákupní centrum Letňany, stejně jako klasická občanská vybavenost, kterou disponují i samotné Klecany. Máte tak přímo v místě možnost využít:
    Městská část Praha 5, Pivovary Staropramen a Sekyra Group vás zvou na koncert David Koller Band, Monkey Business, PSH a Prago Union v rámci Smíchovských slavností v úterý 25. září 2018 od 17:00.
    Velký byt 3+1 s jídelnou, 122 m2, velice dobře řešený ve vile ve vyhledávané části Liberce, ul. údolní (nedaleko Botanické zahrady a ZOO), klidná vilová čtvrť, ve zvýšeném přízemí, byt má halu, zimní zahradu, komoru, k bytu patří garáž - 15 m2 s přístupem i z domu, sklep, půda - oddělená část, část zahrady, obojí procentuelně dle velikosti bytů, v domě kotelna s prostorem na uložení kol, atd. Částečně zařízeno - možno řešit dohodou.


Byt 4+kk, Ostrava - Michálkovice, ul. Československé armády

    Rezidence Hlubočepská nabízí klidné příjemné bydlení nedaleko centra Prahy s 12 bytovými jednotkami. Celý projekt vyrostl ve svahu na hranici Prokopského a Dalejského údolí, kde je k dispozici plná občanská vybavenost a velmi dobrá dostupnost do středu města. K dispozici jsou zde byty o velikostech 2+kk až 4+kk s balkony nebo terasami. Na výběr jsou také mezonetové byty a garážová stání. Celý projekt je koncipován jako klidné bydlení v příjemné zeleni, odkud se lze doslova během čtvrt hodiny dostat do samého centra Prahy.
    Společnost Sekyra Group před 12 lety vstoupila do segmentu veřejných staveb s projektem Národní technické knihovny, která byla v roce 2009 po jejím dokončení oceněna Stavbou roku a zvláštní cenou poroty Best of Realty.
    Společnost Sekyra Group, a.s., která je 20 let aktivní na českém realitním trhu, patří mezi přední developerské společnosti, v jejímž portfoliu je celá řada úspěšně realizovaných projektů pro rezidenční i komerční využití. Vybudovala sídla pro takové společnosti, jakými jsou Česká spořitelna, Nestlé, T-Mobile, Skanska, Národní technická knihovna a rovněž postavila či zrekonstruovala okolo 7 000 bytů. V současné chvíli rozvíjí své nejvýznamnější projekty, nové městské části v centrálních pražských lokalitách: Rohan City, Smíchov City a Žižkov City.
    Byt dr. 1+1 v 3./4p. panelového domu, podlahová plocha 39m2, po rekonstrukci, komora, sklep, dřevěná okna, nová kuchyňská linka+sporák, omítky,plovoucí podlaha, volný IHNED. Možný převod do os.vl.


Prodej vily 4 byty, 3x Garáž, Údolní, Praha 4

    Nabízím k pronájmu byt v Nýřanské ulici 1494/10 v centru Radotína. Velikost bytu je 36 m2, 1+kk, s vlastním sklepem. V Radotíně je velmi dobrá občanská vybavenost, rychlé spojení do centra cca 15 min, zastávka autobusu a vlakové nádraží jsou velmi blízko domu, spojení do centra každých 10 min. Dům je novostavba, je umístěn v klidné ulici. Je zde k dispozici pračka se sušičkou, vařič a lednička v chodbě jsou velké úložní prostory. Byt je nezařízený, má plovoucí podlahy. Možnost připojení internetu a kabelové televize. Okolí nabízí procházky do přírody, cykloturistiku a klidné bydlení. Parkování je možné přímo před domem. Nájem: 8000 + 2000 Kč poplatky.
    Bydlení v bytech nemusí být nutně spojeno jenom s oblastmi širších center velkých měst. V bytech můžete bez problémů žít i na okraji velkých měst, kde vás čeká hlavně klidné a harmonické prostředí. Jedním z našich tipů je rozhodně novostavba Park Klecany, která je označována také názvem Zelený park Klecany. To samo o sobě velmi dobře ukazuje, v jakém prostředí vás může budoucí život čekat. I přes dostatek zeleně se můžete těšit na bydlení, které bude moderní, s využitím současných technologií, které jsou spojeny s nízkými energetickými náklady, stejně jako s vysokými standardy.


Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

    Byt v cihl. domě ve 4. a 5. NP, Příbramské náměstí, 4. NP: 70,10 m2 - kuchyň + obývák, 2 pokoje, koupelna + WC, 5. NP: 89,80 m2 - 1x velký pokoj (možno přepažit), komora. Vytápění - krbová kamna výtopná nebo centrální vytápění z Teplárny, plovoucí podlahy + dlažby, střešní + plastová okna, parkování u domu. Byt umístěn na jihozápad, měsíční náklady 4.300,- Kč komplet. K bytu 536 m2 pozemek + podíl na zast. ploše domu. Velice klidné místo v zeleni, blízko centra města.
    Nejenom umístění a dostupnost, ale samotná charakteristika bytů zaručeně uchvátí i náročného zájemce. Tím může být jednotlivec i mladý pár, jelikož nejmenší dispozice 1+kk s výměrou od 21 metrů čtverečných jsou pro ně jako stvořené. Početnější rodiny ocení dispozici až 4+kk o velikosti 80 čtverečných metrů. Bytům přirozeně nechybí prostorné balkony nebo terasy, možnost využívání venkovního parkoviště, stejně jako kvalitní materiály, které jsou součástí každé ze zmíněných bytových jednotek. Tyto novostavby Praha však počítají s nabídkou i komerčních prostorů pro obchody, díky čemuž se občanská vybavenost a atraktivnost celého rezidenčního bydlení ještě zvýší.


Prodej rodinného domu 187 m2 Příšov

    Na těchto stránkách proto naleznete aktuální informace o novostavbách a dále podrobné informace o rezidenčních projektech, v rámci kterých jsou novostavby realizovány. Samozřejmostí jsou fotografie novostaveb nebo náhledy architektonických studií s možností získat přehled o tom v jakém prostředí se daná novostavba nachází. Stránky jednotlivých projektů novostaveb jsou doplněny dále informacemi o architektech, kteří se podíleli na návrhu řešení novostavby.
    Dřevěná patrová zařízená chatka s užitnou plochou 35m2 na oplocené zahradě 351m2 vedle gymnázia. Obecní voda, elektrika, WC splachovací, topení olejový přímotop, sklep. Hospodářská budova 10m2 s nářadím.
    Skupina je také jedním ze zakládajících partnerů neziskové organizace České rady pro šetrné budovy (Czech Green Building Council), jejíž hlavní cíle jsou: podněcování tržní transformace, vzdělávání veřejnosti a propagace, odborné vzdělávání, spolupráce s veřejnou správou, komunikace mezi zainteresovanými a zavedení certifikace šetrnosti staveb k životnímu prostředí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00