Jak na věc


novoročenky 2019 ke stažení zdarma

Super dárky k vánocům best, e-shop

    Kromě této kolekce novoročenek nabízíme i elektronické novoročenky na našem spřáteleném webu či digitálně tištěné levné novoročenky 2018, kde lze potisknout všechny 4 strany motivem dle nabídky či vaším vlastním motivem (např. foto penzionu či obecního úřadu).
    Vyberte si model z katalogu Levné novoročenky či si vyberte Novoročenky na míru, zvolte formát a dodejte vlastní motiv, v objednávce zaškrtněte Elektronická novoročenka a my Vám vytvoříme interaktivní elektronickou novoročenku vhodnou pro posílání emailem či vložení na Vaše stránky. Cena jen 1000 Kč.
    Novoroční přání nabízíme jako skládací i jednoduché PF karty. Novoročenky - PF2017 potiskujeme i s Vámi dodaným textem. Rozesílání novoročenek zajištujeme po celé ČR i na Slovensko.
    Novoročenky vyjadřují pocit, že Vaší společnosti záleží na klientech a obchodních partnerech. Originální osobní přání potěší každého obdarovaného a zajistí pocit výjimečnosti. Novoročenky pomáhají upevňovat přátelské vztahy, na kterých jsou dobré obchody založeny.


Blahopřání k vánocům best e-shop, e-shop

    Nebo si můžete vybrat z hotových novoročenek vyrobených z výběrových grafických papírů zdobených zlatou či stříbrnou ražbou, slepotisky či perleťovým tiskem, na které Vám text vánočního přání či logo firmy natiskneme do 2 dnů. Vybrat z více než 160 modelů si můžete zde: Novoročenky Garcia 2018
    Nabízíme celou řadu motivů vánočních a novoročních přání pro rok 2019. Vyberte si z různých druhů otevíracích, či samostatných novoročenek, s různými motivy. Přání nabízíme prostá, barevná, ale i vyřezávaná, reliéfní a kombinovaná s dalšími materiály. Na kartičky Vám připravíme text, podle Vašeho přání a hotové PF Vám doručíme na Vaši zadanou adresu.
    Dále vyrábíme a nabízíme Elektronické novoročenky 2019. Elektronické novoročenky jsou digitální variantou našich tištěných novoročenek, můžete je posílat emailem nebo vložit na Vaše internetové stránky. Vyberte si motiv otevírací novoročenky a můžete hned objednat.
    Tiskneme Levné novoročenky 2019 s tiskem vánočního přání, loga či podpisu zdarma. Objednávky na tisk novoročenek přijímáme do 13.12.2019. Grafický návrh novoročenky emailem do 24 hodin od objednávky.


Super dárky na Vánoce best, e-shop

    Originální novoročenky z výběrových druhů papíru plné zlata, stříbra a lesku, designové i s motivy zimních krajinek. Dotisk novoročních textů do 2 dnů. Péefka bez tisku expedujeme do druhého dne!
    Nabízíme levné tištěné novoročenky ve 3 formátech: otevírací čtvercová novoročenka, otevírací obdélníková novoročenka a kartička DL. Vybrat si můžete z našich motivů nebo dodat motiv vlastní. Při výběru otevírací novoročenky máte k dispozici všechny 4 strany na potisk libovolným textem a grafikou!
    Máte vlastní fotografii, ilustraci či firemní motiv? Vyberte si z našich 3 formátů a my Vám vytvoříme a vytiskneme novoročenky na míru či vyrobíme elektronické novoročenky na míru za nízké ceny!
    Novoročenky 4M se již přes 20 let vyznačují vysokou kvalitou designu a tiskařského zpracování. Používáme speciální papíry, elegantně vypadající tiskařské technologie se zlatem, stříbrem a speciálními kovovými tisky.
    Pro konec roku 2018 jsme pro Vás připravili novoročenky s překvapením. Snížili jsme totiž ceny. Například kvalitní otevírací novočenky 2018 s ražbou či speciálními papíry a technologiemi za 19-25 Kč včetně dotisku novoročního přání a obálky!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00