Jak na věc


novoročenka zdarma ke stažení

Otevírací focená novoročenka se zasněženými stromy

    Novoročenky 4M se již přes 20 let vyznačují vysokou kvalitou designu a tiskařského zpracování. Používáme speciální papíry, elegantně vypadající tiskařské technologie se zlatem, stříbrem a speciálními kovovými tisky.
    Chcete-li natisknou i Vaše firemní logo či naskenovaný podpis nebo máte vlastní grafické podklady v tiskové kvalitě, zašlete nám je emailem na adresu, která Vám přijde na Váš email s potvrzením objednávky.
    Pro konec roku 2018 jsme pro Vás připravili novoročenky s překvapením. Snížili jsme totiž ceny. Například kvalitní otevírací novočenky 2018 s ražbou či speciálními papíry a technologiemi za 19-25 Kč včetně dotisku novoročního přání a obálky!
    Po vyplnění potřebných údajů a odeslání objednávky Vám do 3 pracovních dnů přijde emailem grafický návrh v PDF ke korektuře. Pokud budete s grafickým návrhem spokojeni, můžete si napsat o natištěný vzorek ZDARMA (trvá max. 3 pracovní dny) před finálním odsouhlasením novoročenky k tisku. Nebo můžete Vaši zakázku rovnou odsouhlasit k tisku. Poté budou vaše pf do 3 pracovních dnů potištěny a připraveny k expedici.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00