Jak na věc


nova plus vyměna manželek

Fungování se dá shrnout do jednoduchých bodů:

    Oblíbený seriál pro všechny kutily a zahrádkáře. Nechte se inspirovat a využijte nápady ostatních diváků seriálu Rady ptáka Loskutáka. Sledujte online na Nova Plus!
    V případě, že ve vašem bydlišti poskytuje služby některý z kabelových nebo IPTV televizních operátorů, kontaktujte jeho zákaznickou linku a nechte si zřídit programovou nabídku nebo tematický balíček, ve kterém najdete stanice NOVA Sport.
    Dlouhodobě velice oblíbený seriál, který si získal řadu fanoušku na Nova plus, neváhejte podívejte se na všechny díly příběhů oblíbené rodiny Pacovských.
    Aktuální seznam všech operátorů, kteří stanici NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2 distribuují, naleznete v přiložené tabulce:
    Videoportál VOYO nabízí kompletní souběžné vysílání programu prémiových sportovních stanic NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2. Služba obsahuje i vysílání ostatních kanálů skupiny NOVA a především více než 2000 filmů. Vybrané sportovní události můžete na službě VOYO zhlédnout i ze záznamu. Služba je dostupná na všech počítačích, chytrých televizorech, ale také i na chytrých telefonech a tabletech. Více informací najdete na www.voyo.cz.


Jak naladím NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2?

    Pokud jste kdykoliv chtěli zjsitit to nejnovější na TV Nova, pak je pro Vás připraven týdeník Volejte Novu. Neváhejte se zeptat na cokoliv, co Vás zajímá.
    Pokud na stávající programové pozici nepřijímáte kanál NOVA Sport 1, je možné, že u vašeho operátora došlo k vypnutí kanálu v SD rozlišení. V tomto případě pro naladění kanálu NOVA Sport 1 HD kontaktujte svého poskytovatele televizních služeb nebo postupujte dle návodu zde.
    Možnost dostupná prakticky pro kohokoliv se satelitním talířem a příslušným satelitním přijímačem s odpovídající dekódovací kartou.


Babyboom na Nově pokračuje: Oblíbená moderátorka Televizních novin je těhotná

    NOVA Sport 2 HD se zaměřuje na sporty, které si zatím získaly obrovskou popularitu především v zahraničí a v podobné míře zatím nebyly v Česku vysílány. K hlavním programovým pilířům stanice patří exkluzivní vysílání nejlepší basketbalové ligy světa NBA, ze které NOVA Sport 2 jako jediná stanice v České republice a na Slovensku nabídne v průběhu sezonu 2015/2016 150 přímých přenosů. Velká pozornost je věnována nejlepší lize MMA bojovníků světa Ultimate Fighting Championship (UFC), která je neprestižnější MMA organizací na světě. NOVA Sport 2 dále nabízí světově známé ragby, které se těší popularitě od Nového Zélandu přes Jižní Afriku až po Anglii. Velký prostor dostávají také turnaje v šipkách Premiere League Darts, které dokáží naplnit obrovské haly v zemích na západ od hranic České republiky. V současné době najdete vysílání prémiové stanice NOVA Sport 2 v nabídce největších českých operátorů Skylink, UPC, O2 a také ve službě VOYO. Na Slovensku mají NOVA Sport 2 k dispozici klienti o
    NOVA Sport 2 V České a Slovenské republice je stanice NOVA Sport 2 v nabídce satelitních operátorů Skylink, DIGI CZ a Slovak Telekom.
    Aktuální seznam všech operátorů, kteří stanice NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2 distribuují ve Slovenské republice, naleznete v tabulce níže:
    NOVA Sport 2 je dostupný v HD kvalitě v nabídce dvou největších českých kabelových operátorů UPC a O2. Pokud jste klienty operátora, který NOVA Sport 2 dosud nenabízí, informujte se na zákaznické lince o termínu zařazení stanice NOVA Sport 2, nebo začněte využívat služeb operátora s širší nabídkou.
    NOVA Sport 1 NOVA Sport 1 je v nabídce satelitních operátorů dostupný většinou ve sportovních balíčcích (liší se dle každého poskytovatele a zvolené služby).


Zemřel slavný módní návrhář Karl Lagerfeld (†85): Podlehl těžké nemoci!

    NOVA Sport 1 SD/HD (dříve NOVA Sport) je prémiovým sportovním kanálem orientovaným na mainstreamové sporty s účastí špičkových českých a slovenských sportovců. Klíčovým pilířem je vysílání NHL v čele s Jaromírem Jágrem, Zdenem Chárou, Mariánem Hossou a dalšími hvězdami, Wimbledon s Petrou Kvitovou či Tomášem Berdychem, celá série ATP Tour s Radkem Štěpánkem či Lukášem Rosolem nebo fotbalová Evropská liga. Nechybí ani MotoGP s Jakubem Kornfeilem a Karlem Hanikou, a nejstarší fotbalová klubová soutěž FA Cup s populárními týmy Chelsea, Manchesterem United a Arsenalem. V současné době najdete NOVA Sport 1 v nabídce většiny kabelových, satelitních a IPTV operátorů v České republice a na Slovensku a také ve službě VOYO.
    NOVA Sport 1 je u kabelových operátorů většinou dostupný v nabídce sportovních kanálů, nebo HD stanic.
    Upozornění: Pro příjem programů ve vysokém rozlišení HD je nutný HD satelitní přijímač. Více informací najdete zde.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00