Jak na věc


nový prior přerov obchody

jednoduše skvělá dovolená u moře

    Vyberte si nový vůz z naší nabídky značek a modelů. Stále váháte a nevíte, kterou značku či model zvolit? Neváhejte a kontaktujte naše prodejce, kteří vám rádi poradí. Chcete si modely porovnat, pak navštivte přímo některou z našich poboček a modely si prohlédněte, či si domluvte přímo testovací jízdu.
    Jsem si vědom toho, že mám kdykoli jasnou a zřetelnou možnost jednoduchým způsobem zdarma odmítnout souhlas s takovýmto využitím svého elektronického kontaktu i při zasílání každé jednotlivé zprávy a to buď zasláním informace o tom, že si nepřeji, aby mi byly obchodní sdělení nadále zasílány na platnou adresu odesílatele obchodního sdělení, jehož jménem se komunikace uskutečňuje nebo zasláním této informace poštou na adresu sídla společnosti Autosalon Klokočka Centrum a.s., Borského č.p. 876, 152 00 Praha 5.


Předpověď počasí Novi Vinodolski

    Uděluji tímto v souladu s § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti), ve znění pozdějších předpisů dobrovolně souhlas, aby mi společnosti Autosalon Klokočka Centrum a.s., IČ: 26435713 v budoucnu zasílala na výše uvedený elektronický kontakt pro elektronickou poštu všechny formy sdělení určených k přímé či nepřímé podpoře zboží či služeb nebo image podniku a reklamu výše uvedené společnosti (obchodní sdělení).
    Lokalita Novi Vinodolski je kromě klasických vodních aktivit vhodná i pro potápění. Nabídne vám mimořádně pestrý podmořský svět s množstvím ryb, škeblí a hvězdic. K dispozici jsou i služby potápěčského klubu Diving Center Kruna. Cyklisté mohou svou kondici změřit na několika trasách různých obtížností, vedoucích nádhernou krajinou s bujnou vegetací. Příznivci historie ocení kulturní památky jako například kostel sv. Filipa a Jakuba, hrad Frankopanů ze 14. století, nebo archeologické sbírky Národního muzea. K vyhlášeným kulturním akcím patří letní karneval v červenci, nebo tradiční folklorní slavnost Růže Vinodolu, která probíhá v srpnu.


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Dovolená v Novi Vinodolski vám nabídne relaxaci v klidném a malebném letovisku s řadou upravených pláží a nádhernou promenádou. Ubytování v Novi Vinodolski je oblíbeno i rodinami s dětmi, které tady mají k dispozici bezpečné koupání na plážích s mělčinami. V zátoce Lišanj vyniká oblázkovo-písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, která byla za nadstandardní prostředí a služby oceněna Modrou vlajkou. Pěkné koupání najdete i v Povile, nebo v komplexu Zagori.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00