Jak na věc


nový bor

Nemovitosti Nový Bor - 61 nabídek

    Apartmán Koňák nabízí ubytování v rodinném domě v městě Nový Bor, který leží mezi Lužickými horami a Máchovým jezerem. Ubytování se nachází nedaleko centra města. Nový Bor je město známé především díky sklářské tradici.
    Autokemp Jiskra leží na okraji města Nový Bor, v turistickém regionu Lužické hory. Součástí areálu autokempu Jiskra je koupaliště s širokou nabídkou dalších služeb pro volný čas.
    Nabízíme Vám velké množství nemovitostí ve městě Nový Bor. Máte možnost si u nás vybrat jak malé byty (garsoniéry, 1+KK apod.), tak vícepokojové byty, stejně jako domy, vily, či komerční prostory. Nemovitosti v oblasti Nový Bor jsou komodita, po které je velká poptávka. Toto je zapříčiněno několika faktory – výbornou infrastrukturou města, dobrým rozmístěním různých obchodů, institucí a podobně. Reality v oblasti Nový Bor můžete vybírat i podle lokace ve městě – např. pokud si přejete bydlet v rušnějším centru, či naopak v klidnější okrajové oblasti města, adekvátní nemovitosti v naší nabídce naleznete.


Zemědělská usedlost, 3708 m2, parcela 3807 m2

    Nový Bor nabízí ubytování ve všech kategoriích - od hotelů přes penziony a apartmány až po levné ubytování v soukromí či kemp u místního koupaliště. Náročnější hosté zde najdou i čtyřhvězdičkový hotel s komplexními wellness službami. Jestliže hledáte spíše levnější ubytování, pak si vyberte z naší nabídky penzionů a apartmánů.
    Město Nový Bor je historicky spojeno s výrobou skla. Turisté zde mohou navštívit malé sklářské hutě, kde mohou na vlastní oči vidět výrobu foukaného, malovaného, broušeného i rytého skla. S historií výroby skla se návštěvníci Nového Boru mohou seznámit i ve zdejším Sklářském muzeu. Kromě toho zde světoznámá sklářská huť AJETO Lindava otevřela sklářskou galerii a také Ajeto Glass museum. Muzeum je spojeno s restaurací, kde návštěvníci mohou sledovat výrobu skla ve sklářské huti přímo od stolu v restauraci. Kromě sklářské tradice láká návštěvníky Nového Boru i řada dobře značených turistických tras a cyklostezek, které vedou příjemnou okolní krajinou. V nedalekém Polevsku najdete v zimním období lyžařské vleky a také pravidelně upravované běžecké okruhy.
    Nový Bor je malebné městečko ležící na rozhraní dvou chráněných krajinných oblastí – Českého středohoří a Lužických hor. Na dosah je navíc další atraktivní turistický region, kterým je Máchovo jezero.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00