Jak na věc


notová osnova vzor

Časová náročnost: asi 1,5 hodiny včetně pečení a  kompletování.

    7. Nyní protáhněte strojkem plátek nejprve na nejširší nastavení. Pak jej otočte o 90 stupňů a opět projeďte na další tenčí nastavení strojku. Toto opakujte vždy o jednu polohu strojku, ale jen tak, aby se text otištěný z razítka příliš nezdeformoval. Získáte plátek silný na střední nastavení strojku. Jak je průhledná hmota tenká, tak prosvítá razítko. 
    13. Náušnice vyrobené tak, že kuličku ze zbytku hmoty obalíte natrhanými kousky barevného plátku a zaválíte ve dlaních. Nezapomeňte vytvořit dírky silnější jehlou.
    Notová osnova je samolepka na zeď, která vám zpříjemní různé obytné prostory. Vynikne v obývacím pokoji nad sedací soupravou, v pokoji teenagerů i v pracovně. Dekorace na stěnu skvěle zaujme i návštěvníky hudebních klubů.
    6. Plátek popudrujte dětským pudrem nebo škrobem, po celé ploše rozetřete prstem a uválejte válečkem. Bez pudru by se váleček přilepil ke hmotě a potrhat by ji.
    1. Bílou a černou hmotu v rukách propracujte a vytvořte 1 plátek bílý na střední nastavení, 1  plátek černý na střední nastavení a 1 plátek bílý na nejširší nastavení. Velikost plátků je asi 5x5 cm. Dejte je na sebe, takže bude na dlaždičce bílá na střední nastavení, na ní černá na střední nastavení  a pak bílá na nejširší bude nahoře. To celé projeďte strojkem na nejširší nastavení.


Předpokládaná doba dodání do 5 pracovních dnů

    4. Nyní si zpracujte a od nejširšího nastavení postupně ve strojku vyválejte plátek průsvitné hmoty až na druhé nejtenčí nastavení. V rukách plátek ještě opatrně povytáhněte, aby byl co nejtenčí. Po důkladném zaschnutí plátek s inkousty a razítkem překryjte průhlednou hmotou tak, že postupně pokrýváte a uhlazujete od jednoho konce k druhému, abyste vytlačili vzduch.
    Notová osnova slouží k záznamům notových zápisů. Pět hlavních linek a čtyři mezery je prostor, kde se dají zanést klíč, noty, pomlky a jiná hudební znaménka. Naše notová osnova je trochu zvláštní, protože si s ní trochu pohrál vítr a vlaje přímo před očima.
    2. Nakapejte inkousty různých barev na povrch nejširšího bílého plátku. Stačí pár kapek. Můžete je rozetřít pomocí houbičky. Inkousty se do sebe pěkně prolnou a  vytvoří nové odstíny. Povrch nechte zaschnout.
    12. Zde nejsou natrhané kousky obarveného plátu, ale plát je vcelku přiválený opět na bílý plátek na nejširší nastavení strojku. Dejte vše péct do rozehřáté trouby podle návodu na balíčku polymerové hmoty.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00