Jak na věc


noc na karlštejně cyklista

Děkujeme za vaši přízeň v roce 2018. Noc vědců navštívilo více než 60 000 z vás. Už teď pro vás připravujeme Noc vědců 2019.

    Byla zahájen předprodej vstupenek na NOC REKLAMOŽROUTŮ 2019. Vstupenky zakoupíte online na Goout.net nebo SMSticket.cz. Doma si je můžete vytisknout nebo stačí, když je při vstupu ukážete v mobilu. 
    Díky spolupráci dvou ostravských univerzit (Ostravská univerzita i VŠB – Technická univerzita Ostrava) jsou stanoviště Ostravské noci vědců ve všech městských částech a nabízejí až neuvěřitelně rozmanitá témata (od kouzel techniky až po přírodní zázraky).
    Ostravský tým se v roce 2018 stal celonárodním koordinátorem Noci vědců. Zatím poslední ročník Noci vědců proběhl 5. 10. 2018 na 20 místech v Ostravě, kde ji navštívilo osm tisíc návštěvníků. Už teď pro vás připravujeme Noc vědců 2019.
    je unikátní filmová přehlídka, která se skládá z nejlepších reklam z celého světa. Mimo festivalu v Cannes jde o největší událost ve světě reklamy, která se koná už přes 30 let a v současnosti je k vidění ve více než 40 zemích světa.
    V programu show jsou zařazeny nejlepší reklamy z celého světa. Chytré, inteligentní, exotické, ale také kontroverzní podpásovky či historické spoty představují různorodost a módní trendy blýskavého světa reklamy.


Vítejte na oficiálních stránkách Noci vědců

    Pro firmy nabízíme možnost zakoupení vstupenek na fakturu. Minimální počet objednaných vstupenek je 10 kusů. Pro objednávku prosím vyplňte tento formulář.
    Spoty jsou pečlivě uspořádány, aby na sebe tématicky navazovaly. Mezi bloky jsou tři přestávky, ve kterých se můžete těšit na doprovodný program nebo soutěž o ceny.
    V nejnovější kolekci je přes 300 reklam z více než 50 zemí světa. Opět jde o mix reklam vtipných, dojemný i velkolepých. Noc reklamožorutů trvá přes pět hodin a je tradičně rozdělena do čtyř bloků. Každý blok reklam trvá hodinu a půl.
    Ať už vás fascinují technické vymoženosti, všemocná příroda, kouzla vesmíru, tajemství lidského těla a zdraví, skrytá zákoutí světových jazyků nebo jevy ve společnosti, po celý večer (od 17 do 22 hodin) budete mít možnost nechat se unášet poznáním.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00