Jak na věc


nožičky typu harris

Chcete se zúčastňovat soutěží a mít možnost vyhrát sadu na dětské otisky? Zde je více informací.

    Ke značce Pearhead jsme postupně přidali ještě velice zajímavou a kvalitní značku Baby Art, dále novou značku na našem trhu Adora a protože chceme podporovat i české výrobce, tak jsme nově zařadili do prodeje také značku Wawa.
    Náš obchod se specializuje na prodej produktů k narození dítěte, obzvláště pak kompletních sad na otisky nožiček a ručiček. Snažíme se mít vždy na skladě co nejvíce různých produktů od různých renomovaných firem. Jako první v ČR jsme otevřeli specializovaný obchod na prodej sad pro výrobu otisků nožiček a ručiček miminek.
    Menší rámečky nebo speciální krabičky s hmotou pro vytvoření otisku slouží také jako hezký dárek k narození dítěte a na památku. Otisk nožičky se díky hmotě hezky zachová a můžete si stále připomínat jak byla kdysi nožička malinká.
    Otisk nožičky a ručičky si můžete pěkně vystavit i na stůl, komodu, poličku nebo skříňku. Otisky se provádějí do hmoty, která je součástí výrobku. Práce s hmotou na otisk je velice jednoduchá a rychlá. Hmota připomíná modelínu a není potřeba ji nějak ředit vodou nebo míchat jako sádru. Otisky nožiček a ručiček vypadají velmi pěkně ve stolním trojrámečku, který se vyrábí v provedení jak pro holčičku, tak  i pro chlapečka.


Stolní trojrámeček na otisk dětských ručiček a nožiček

    Pro zavěšení na zeď jsou také určeny pěkné rámečky na otisky nožiček a ručiček značky Adora. Ať již je to jednoduchý dvojrámeček, který je určen na jeden otisk a jednu fotografii nebo klasický trojrámeček na otisk ručičky nožičky miminka a jednu fotografii. Mezi velmi populární rámečky patří velký rámeček na otisk nožičky miminka a na 12 fotografií, na kterých zachytíte úžasné okamžiky z prvního roku života dítěte.
    Nádherný rámeček na otisky nožiček a ručiček a jednu fotografii dítěte. To je trojrámeček na otisky. Můžete si vybrat mezi stolním nebo nástěnným trojrámečkem. Porovnejte produkty od všech našich 4 nabízených značek a vyberte si ten pravý rámeček na otisk nožičky a ručičky miminka, který vám bude připomínat dobu, kdy dítě bylo ještě úplně malinké.
    Bílé rámečky na otisky nožiček a ručiček jsou velmi jemné a decentní. Hodí se do každého interiéru a budou vždy upoutávat pozornost návštěvníků a budou vám připomínat krásné chvíle a vzpomínky na vaše miminko. Otisk dětských ručiček a nožiček se v tomto případě provádí tak, že nožička miminka nepřijde vůbec do styku s otiskovací barvou. Říká se tomu bezdotykový otisk. Výhoda je v tom, že otisk můžete udělat úplně malinkatému miminku třeba i ve spánku. Otisk je rychlý, bezpečný a zdravotně nezávadný. Elegantní rámečky na otisky jsou určeny pro zavěšení na stěnu.


Nástěnný rámeček na otisky a fotografii dítěte Adora

    Otisk nožičky nebo ručičky v rámečku Baby Art vypadá opravdu pěkně. Kvalitní provedení ze dřeva a ještě navíc zasklení rámečků ve spojení s fotografií dítěte a jeho otiskem ručičky a nožičky bude krásnou památkou a krásnou dekorací. Ne náhodou se rámečky na otisky dávají jako nejoblíbenější dárek k narození dítěte. Otisk nožičky značky Baby Art můžete mít ve stolních trojrámečcích nebo dvojrámečcích v klasickém provedení nebo v moderním designu. Otisk nožičky se dá pořídit i v rámečku Můj první rok, kde je ještě 12 malých okének na fotografie dítěte z průběhu prvního roku jeho života.
    Pokud se vám líbí jako dárek k narození miminka právě rámeček na otisky nožiček a ručiček, tak vám rádi poradíme. U nás si určitě vyberete z velkého množství rámečků se sadou na otisk, protože se na tyto produkty vyloženě specializujeme. Zboží se snažíme mít stále skladem a jako hlavního dopravce jsme vybrali podle nás nejspolehlivější firmu PPL. Zboží si můžete také nechat poslat do Zásilkovny nebo nechat doručit Českou poštou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00