Jak na věc


nošení novorozence v šátku

Šátek na nošení dětí BIO, vzor Olivia

    Kromě šátku je výbornou pomůckou na nošení i ring sling/ šátek s kroužkem. Jelikož se v něm dítě nosí pouze na jednom rameni, je to pomůcka spíše na kratší nošení, ale jeho výhodou je rychlá obsluha a možnost dotažení přesně podle potřeby dítěte a nosiče.
    BAVLNKA vám také nabízí velkou škálu ergonomických nosítek. Jedná se o moderní výrobky, které ale konstrukčně vychází z tradičních asijských nosítek. V těchto nosítkách se nosí děti na břiše, na zádech nebo na boku, ale vždy obličejem k nosiči. Nosítka umožňují zdravou abdukčně flekční polohu kyčlí a jejich konstrukce se zásadním způsobem liší od tzv. klokanek, ve kterých dítě "visí" v poloze, která přetěžuje páteř a ve které kyčle nejsou v žádoucí abdukčně flekčním postavení.
    Nošení je tím nepřirozenějším způsobem nakládání s miminkem. Nabízíme vám několik typů pomůcek, které považujeme za doporučeníhodné.
    Jednak jsou to šátky na nošení dětí- podle nás je šátek nejuniverzálnější pomůcka, ve které můžete vhodným způsobem uvázat novorozence i veliké batole. Vyžaduje sice jisté ochotu naučit se dítě do šátku správně zavázat, ale přizpůsobí se jakémukoliv dítěti a nosiči. V šátku můžete dítě polohovat do polohy klubíčko nebo je můžete nosit vertikálně (na břiše, na boku, na zádech).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00