Jak na věc


nisa liberec

Přečtěte si cestopis k tomuto zájezdu

    Cyklovíkend s relaxací• rovinatá hrázní cyklostezka• zázemí komfortního hotelu• relaxace v bazénu, sauně, vířivkách...SOUBĚŽNĚ PROBÍHÁ INLINE ZÁJEZD 301Cestopis k zájezdu ZDE
    1x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím v hotelu. Součástí hotelu je wellness areál s bazénem, saunami, vířivkami, soláriem (za poplatek, není v ceně zájezdu). 1lůžkový pokoj za příplatek 300 Kč/os./pobyt. 3lůžkový pokoj sleva 100 Kč/os./pobyt. WiFi k dispozici.
    1. Ranní přesun busem; na kolech přes lázeňské město Bad Muskau s několikakilometrovým anglickým parkem lužní krajinou po náspu řeky přes příhraniční vesnice do města Forst s růžovou zahradou (50 km), možnost prodloužení okruhem přes Mužakovský vrásový výběžek (+ 7 km). 2. Z Neuzelle s jedním z nejznámějších německých barokních klášterů a zámeckým pivovarem k soutoku Odry a Nisy a dále do Forstu (53 km), možnost prodloužení okruhem přes město Eisenhüttenstadt se „vzorovou socialistickou architekturou“ (+ 15 km) návrat do ČR. Povrch: vynikající asfalt, rovina.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00