Jak na věc


nikola zverinova host:super.cz

Významné nositelky/významí nositelé

    V Chorvatsku jseme byli již po několikáté a téměř vždy v hotelu se stravou. Hotel Nikola patří mezi menší, ale pokoje jsou větší a prostornější oproti některým velkým hotelům. Zařízení pokoje je zánovní, taktéž soc. zařízení, perfektní je klimatizace na pokojích a taktéž balkonek, vyměnila bych koberec, který vypadal už dost opotřebovaně. Celkově se nám s partnerem hodně líbilo místo i ubytování, určitě se ještě vrátíme.
    Nikola Tesla byl americký vynálezce srbského původu, fyzik a konstruktér elektrických strojů, zařízení a přístrojů. Mimo jiné vynalezl asynchronní motor a jeho práce formovaly základ moderních systémů na vícefázový střídavý proud.( Wikipedia , Facebook )
    Na recepci většinou nikdo nebyl, byla spíše samoobslužná. Personál byl milý, trochu nestíhali servis v restauraci, ale pouze, když byly návaly. Úklid probíhal pravidelně.
    Kapacita restaurace je nedostačující pro celkový počet hostů. Mnohdy jsme museli čekat na uvolnění stolu nebo si sednou ke stolu, kde byly ještě zbytky po předchozích strávnících. Snídaňový výběr byl o něco chudší, ale večeře byly moc dobré. Vždy bylo na výběr ze tří jídel.
    Pět dnů jsem urgovala zprovoznění TV na pokoji. Šestý den recepční sdělila, že se byl technik koupat! Televize jela už jen dva dny. Jinak personál příjemný.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00