Jak na věc


nikola zverinova host:super.cz

Významné nositelky/významí nositelé

    Pláž je cca 300 m od hotelu, ale my jsme jezdili do Šibeniku cca 15-17 km, kde byla skvělá oblázková pláž na kterou bylo možno dojet autem, parkování zdarma cca 20-30 m od samotného vstupu do moře, perfektní bar, slunečníky a lehátka sice za polatek, ale to je běžné téměř ve všech lokalitách, spousta atrakcí a málo čechů.
    Pět dnů jsem urgovala zprovoznění TV na pokoji. Šestý den recepční sdělila, že se byl technik koupat! Televize jela už jen dva dny. Jinak personál příjemný.
    V Chorvatsku jseme byli již po několikáté a téměř vždy v hotelu se stravou. Hotel Nikola patří mezi menší, ale pokoje jsou větší a prostornější oproti některým velkým hotelům. Zařízení pokoje je zánovní, taktéž soc. zařízení, perfektní je klimatizace na pokojích a taktéž balkonek, vyměnila bych koberec, který vypadal už dost opotřebovaně. Celkově se nám s partnerem hodně líbilo místo i ubytování, určitě se ještě vrátíme.
    Kapacita restaurace je nedostačující pro celkový počet hostů. Mnohdy jsme museli čekat na uvolnění stolu nebo si sednou ke stolu, kde byly ještě zbytky po předchozích strávnících. Snídaňový výběr byl o něco chudší, ale večeře byly moc dobré. Vždy bylo na výběr ze tří jídel.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00