Jak na věc


neplacené volno a doba vyloučená

Jiné dotazy z oblasti pracovně-právní legislativy

    Ve vašem dotahu jste popletla dva pojmy dohromady: neplacené volno a náhradní volno. Náhradní volno byste ztěží mohla čerpat rok. Jak byste nahrazovala (= napracovávala) 52 týdnů x 40 hodin týdně = 2080 hod./rok? :-) Předpokládám tedy, že se vám jedná o neplacené volno. Pokud vám zaměstnavatel schválí např. rok neplaceného volno, proč ne. Často se tak děje např. když někdo odjede studovat jazyk do ciziny. Po dobu trvání neplaceného volna jste povinen za sebe hradit pojistné na sociální a zdravotní pojištění, a to vč. platby za zaměstnavatele, ovšem platit budete nikoliv ze svého předchozího příjmu, ale z minimální mzdy (momentálně 8000 Kč).
    Brigáda dohoda o provedení práce nebo pracovní činnosti ?Docházková kniha falšování, práce přesčas, v sobotu a neděliDoprava na nařízenou práci přesčasPříplatek za práci v nebezpečném prostředíDovolená navíc pro studenta kombinovaného studia při HPPHlavní pracovní poměr a zároveň práce na živnosteský listHlavní pracovní poměr na dohodu o pracovní činnosti?Informování o obsahu pracovního poměru podle §37Krácení dovolené na zotavenou za nemocTěžká nemoc a chuť dále pracovat
    je nějak omezena doba čerpání neplaceného náhradního volno pod podmínkou, že s tím zaměstnavatel souhlasí? můžu např. čerpat neplacené volno rok, pokud se na tom dohodnu se zaměstnavatelem? vše (žádost zaměstnance i odpověď zaměstnavatele) musí být předpokládám písemně + jak je to s platbami na soc. a zdravotní pojištění?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00