Jak na věc


nemocnice u sv. anny brno ortopedie mudr. renner

Zdravotníci procházejí kurzy prevence násilí a sebeochrany

    Naším posláním je pomáhat nemocným a zajistit klientům kvalitní, vysoce specializovanou péči. Nezbytné je přitom neustále zvyšování kvality a bezpečí. Chceme být špičkovým, neustále se rozvíjejícím zdravotnickým zařízením orientovaným na potřeby a přání klientů.
    Oblastní nemocnice Kladno je akutní lůžkové zařízení s ambulantní složkou a odbornými poradnami. Jsme zásadním poskytovatelem zdravotních služeb v Kladně a okolí a páteřní nemocnicí Středočeského kraje. Poskytujeme vysoce profesionální, komplexní zdravotní péči.
    Při návštěvě nemocnice mohou pacienti s poruchou mobility narážet na problémy bariérové i společenské. Nemocnice Pardubického kraje v tomto roce školí svůj pomáhající zdravotnický personál pro péči a komunikaci s pacienty se zdravotním postižením.
    Nemocnice Pardubického kraje může získat dotaci téměř půl miliardy korun z Integrovaného regionálního operačního programu na zvýšení kvality návazné péče.
    Ve středu 27. března od 7.00 do 13.30 hodin čeká celý areál Chrudimské nemocnice plánovaná odstávka elektřiny. Po dobu přerušení zajistí dodávku elektrické energie náhradní zdroje, tedy diesel agregáty.


Pardubický kraj se připojuje k Evropskému týdnu očkování

    Verbální nebo fyzické násilí ze strany pacientů zažije během svého profesního života každý zdravotník a musí se umět proti těmto výpadům bránit. Proto NPK nabídla svým zaměstnancům kurzy prevence násilí a sebeochrany.
    Naším cílem je především spokojený pacient. Chceme, aby se našim klientům dostávalo špičkové a bezpečné poskytované zdravotní péče, která závisí nejen na profesionalitě, odpovídajícím zdravotnickému zařízení, ale také na ekonomické stabilitě společnosti.
    Testování na HIV, syfilis nebo žloutenku typu B a C. To vše nabízí zájemcům HIV poradna, která byla před pár týdny uvedena do provozu v Orlickoústecké nemocnici. Jejím provozovatelem je Česká společnost AIDS pomoc.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00