Jak na věc


nemocnice kladno - interní ambulance

Dekubitus není chráněný druh. Proleženiny vznikají už po pár hodinách.

    Nemocnice Pardubického kraje realizuje projekt regionálního systému PACS, který sjednotí zobrazení, správu a archivaci snímků ze zobrazovacích vyšetření.
    "Daruj krev s pardubickými hokejisty" - tradiční nábor nových dárců krve podpořený HC Dynamo se koná 7. listopadu na transfuzním oddělení Pardubické nemocnice.
    Rčení, které neplatí jen o ohni… Rovněž antibiotika mají dvojí tvář. Jsou nenahraditelnou součástí léčby bakteriálních infekcí. Ovšem jejich nevhodné používání přináší značná rizika, která ohrožují bezpečí pacientů. 
    Jsme moderní a rozvíjející se nemocnice, patřící mezi největší zdravotnická zařízení v České republice, ve které se poskytuje odborná specializovaná medicína. Lékaři z Thomayerovy nemocnice se řadí mezi špičkové odborníky v mnohých lékařských oborech.
    Oblastní nemocnice Kladno je akutní lůžkové zařízení s ambulantní složkou a odbornými poradnami. Jsme zásadním poskytovatelem zdravotních služeb v Kladně a okolí a páteřní nemocnicí Středočeského kraje. Poskytujeme vysoce profesionální, komplexní zdravotní péči.


Inventura omezí provoz čtyř lékáren v Nemocnici Pardubického kraje

    Nadační fond S námi je tu lépe! splnil předsevzetí. Do konce roku budou pořízeny modely kojence i cévní katetr. V pátek to oznámil předseda nadačního fondu Kvido Štěpánek na setkání se sponzory.
    Již poosmé se na transfuzním oddělení Pardubické nemocnice konala náborová akce podpořená HC Dynamo Pardubice. Tentokrát na ni přišlo 23 nových dárců krve.
    Naším posláním je pomáhat nemocným a zajistit klientům kvalitní, vysoce specializovanou péči. Nezbytné je přitom neustále zvyšování kvality a bezpečí. Chceme být špičkovým, neustále se rozvíjejícím zdravotnickým zařízením orientovaným na potřeby a přání klientů.
    Nemocnice se zaměřuje především na pediatrické obory a dále na traumatologii, onkologii a pneumologii. Současně se profiluje jako zdravotnické zařízení, které je schopno poskytnout zázemí občanům města Prahy v krizových situacích.
    V Pardubické nemocnici vzniklo samostatné oddělení klinické farmacie. Kliničtí farmaceuti jsou součástí týmu odborníků, kteří komplexně pečují o hospitalizovaného pacienta. 


Špičková léčba pro pacienty s roztroušenou sklerózou – MS centrum obhájilo statut centra vysoce specializované péče

    Nemocnice Pardubického kraje pořádá i letos tradiční preventivní akci upozorňující na problematiku proleženin. V obchodní galerii Nová Louže v Ústí nad Orlicí najdou zájemci ve středu 20. listopadu 2019 odborníky, kteří poradí, jak bojovat s proleženinami u svých nejbližších v domácím prostředí.
    5. ročník BasketMalování, výtvarné soutěže pro hospitalizované děti v Pardubické a nově také v Chrudimské nemocnici, završilo slavnostní ocenění autorů nejlepších obrázků.
    Naším cílem je především spokojený pacient. Chceme, aby se našim klientům dostávalo špičkové a bezpečné poskytované zdravotní péče, která závisí nejen na profesionalitě, odpovídajícím zdravotnickému zařízení, ale také na ekonomické stabilitě společnosti.
    V říjnu a listopadu se uskutečnila ve třech zařízeních Nemocnice Pardubického kraje (NPK) cvičení traumaplánu, která simulují třídění a ošetřování pacientů při hromadném neštěstí.
    Na pozici vedoucího lékaře Komplexního onkologického centra Pardubického kraje dojde od 1. ledna 2020 ke změně. Na doporučení doc. MUDr. Jaroslava Vaňáska, CSc., který toto vysoce specializované pracoviště vedl od jeho vzniku, jej na jeho pozici vystřídá prof. MUDr. Karel Odrážka, Ph.D.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00