Jak na věc


nemoci kačena divoká

Pivní sirup na kašel, který je i pro Vaše děti!

    Tropické nemoci jsou jedním z nejrizikovějších faktorů na cestách do exotických zemí. Žlutá zimnice, hepatitida či AIDS, to je jen zlomek infekčních chorob, se kterými se můžete v rizikových oblastech setkat. Informujte se včas na našem portálu Tropické nemoci nejen o prevenci a dostupných opatřeních.
    Spoléhat se na místní lékařskou péči se nedoporučuje, ať se vydáte kamkoliv. Vždy musíte počítat s možností, že budete odkázáni jen sami na sebe nebo na své průvodce. Očkování proti nejrozšířenějším infekčním chorobám by mělo být na prvním místě v oblasti prevence, neboť se v mnoha případech musí aplikovat i několik týdnů před cestou.
    Ahoj, problémy s plotýnkou jsem měl už před 15.roky, základ je se hlídat a cvičit, když mi bylo fajn tak jsem na to kašlal.No teď už to bolelo pár... (zkráceno)
    I když se cítíte po návratu z cest zcela zdraví, tropické nemoci není radno podceňovat. Příznaky nemoci se mohou projevit i několik měsíců poté. Doporučuje se vyhledat co nejdříve lékaře a absolvovat preventivní vyšetření stolice kvůli riziku nákazy parazity, a také vyšetření krve na malárii, pokud jste navštívili některou ze zemí tzv. malarické zóny.


Přejeme spoustu skvělých zážitků z cest a šťastný návrat ve zdraví.

    ISSN: 1210-8634, (0862-5751)Stran: cca 40 stranK dispozici jsou publikace s daty od roku 1959.Vstupem pro publikaci jsou údaje z Informačního systému Orgánů ochrany veřejného zdraví (OOVZ) - Registru pohlavních nemocí. Do publikace jsou zahrnuta všechna epidemiologická hlášení, která se týkají onemocnění pohlavní nemocí, úmrtí na pohlavní nemoc na území ČR. Nově hlášená onemocnění jsou tříděna podrobně podle jednotlivých diagnóz, věku, pohlaví, bydliště.
    Cestování do exotických zemí se stává čím dál oblíbenější, a proto je kromě skvělých dobrodružných zážitků i větší riziko, že tropické nemoci se nevyhnou ani vašemu organismu.
    Vstupem pro publikaci jsou údaje z Informačního systému Orgánů ochrany veřejného zdraví (OOVZ) - Registru pohlavních nemocí. Do publikace jsou zahrnuta všechna epidemiologická hlášení, která se týkají onemocnění pohlavní nemocí, úmrtí na pohlavní nemoc na území ČR. Nově hlášená onemocnění jsou tříděna podrobně podle jednotlivých diagnóz, věku, pohlaví, bydliště.
    Aplikace vakcíny proti tropické nemoci vyžaduje dobrý zdravotní stav, který vám potvrdí váš obvodní lékař. Poraďte se s ním raději i o výbavě cestovní lékárničky pro danou lokalitu. Chystáte-li se na delší cestu, doporučuje se i preventivní zubní prohlídka.


Tváří v tvář Alergii

    Portál Tropické nemoci pomůže zorientovat se v rizikových infekčních chorobách, které mohou ohrozit vaše zdraví. Samozřejmě se také dozvíte, jak jim předcházet co nejúčinnější cestou a kolik vás investice do zdraví bude přibližně stát.
    ahoj,též jsem po operaci 1.3 domu mě pustili druhý den 4.3 u lékaře zjištěno dělá se výpote. Je 11.3 už podruhé vytahovali výpotek, mám začít... (zkráceno)
    Dalšími faktory, ovlivňujícími šíření infekčních chorob, jsou kromě hygienických podmínek také nedostatečná prevence a nouze o kvalifikované lékaře, drahé léky, podvýživa atd.
    V tropických oblastech je jedním z největších problémů nedostatečná hygiena, která nahrává četným epidemiím a infekční nemoci se v těchto podmínkách šíří o to rychleji. S tím také souvisí kontaminace vody i jídla v mnoha oblastech tropického pásu. Doporučuje se tedy na cestách pít jen vodu balenou a při konzumaci místních pokrmů se mít vždy na pozoru v jakých podmínkách se pokrmy připravují. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00