Jak na věc


nejlevnější ucha k taškám

Velmi oblíbená novinka Orbitrek PLATINIUM

    Poslední věc, kterou je třeba zmínit, je tepová frekvence . K tomu, aby vaše tělo účinně spalovalo tuky je dobré znát hodnotu tepové frekvenci, při které se tak děje. Měřič tepové frekvence je jedna ze základních věcí, kterou je třeba sledovat. Zde je vzorec pro její výpočet. Zjistíte podle něj, na jaké hranici je třeba ji udržovat tak, aby spalování tuků bylo účinné- musíte si tedy nastavit takovou zátěž, abyste při ní dosahovali této hodnoty.
    Jak často se věnovat cvičení Orbitreku a podobných strojích, to je další často kladený dotaz. Je potřeba si uvědomit, že tělo začíná spalovat kalorie až po dvaceti minutách pohybu, tak je třeba cvičit alespoň 40-45 minut, nejlépe třikrát týdně. Vše ovšem záleží na vašich možnostech, právě problematika času je častou překážkou. Je ovšem škoda po počátečním nadšení přestat cvičit, zvlášť když nějakou dobu trvá, než se dostaví výsledky spalování přebytečných kalorií.
    Nejlépe je proto začít cvičit na Orbitreku například u sledování večerních zpráv či sledování seriálu. Čas Vám tak bude rychleji plynout a spojíte příjemné s užitečným. Je opravdu škoda, abyste po počátečním úsilí odstrčili Orbitrek někam do kouta a nechali na něj sedat prach. Začátky jsou vždycky těžké, ale vydržte alespoň měsíc nebo dva a pak zjistíte, že pohyb k životu potřebujete a Vaše tělo ho bude samo vyžadovat.


Posilovací stroj Orbitrek nejlevnejsi a jeho funkce

    Za 20 minut cvičení na Orbitreku docílíte stejného efektu jakoby jste cvičili na 4 různých přístrojích 1,5 hodiny. Ideálně zformuje problematické partie, nepoškozuje zdraví-klouby, přirozený eliptický pohyb nohou nezpůsobuje otřesy, cvičíte zcela přirozeným zbůsobem.
    Cvičební stroj Orbitrek má plynulou regulaci obtížnosti a zpětný chod. Multifunkční počítač přehledně ukazuje čas, rychlost, vzdálenost a spálené kalorie. Orbitrek nezpůsobuje otřesy, kterými trpí klouby při běhu.
    Na Orbitreku jsou 2 polohy madel - během cvičení lze střídat pohyblivá madla s pevnými, výška madel je nastavitelná. Maximální hmotnost cvičence je 112 Kg. Zbavíte se přebytečného tuku cvičením na Orbitreku. Posilujete horní i dolní končetiny, aktivujete celý kardiovaskulární systém.
    Ale pokud dodržujete kvalitní stravu která neobsahuje příliš tuků maximálně 20-30g za den tak výsledek se dostaví. Cvičením na Orbiteku spalujete energii a pomáháte tělu hubnout. Důležité je také nejíst příliš kalorické a tučné jídlo večer. Doporučujeme po 18:00 hodině už jen netučné masa a zeleninu a samozřejmě hodně tekutin (neperlivá voda) která Vám zažene hlad na další jídlo.


Za jak dlouho se výsledek dostaví?

    Orbitrek nejlevnejsi je revoluční posilovací stroj, který Vám pomáhá spalovat tuky, tvaruje svaly, aktivuje metabolismus a posiluje srdce. Cvičením na Orbitreku hubnete 5x rychleji! 4 přístroje v jednom - nahradí rotoped, běžící pás, stepper a další přístroje.
    Nejvhodnější tepová frekvence během zátěže by měla být mezi 60-85% maximální tepové frekvence, která se počítá: 220 - věk. Výpočet je takovýto: například ve 40 letech je maximální tepová frekvence 220 - 40 = 180 tepů/min. Spodní hranice 60% je 180 x 0,60 = 108 tepů/min., horní hranice 85% je 180 x 0,85 = 153 tepů/min. Takže ve 40 letech by při zvyšování zdatnosti mělo být nejméně 108 tepů a nejvíce 153 tepů/min.- čili optimální je někde uprostřed mezi těmito hodnotami.
    Neméně častou otázkou je, za jak dlouho se výsledky projeví. Každé tělo funguje jinak a tak tím jediným spolehlivým ukazatelem je jedině Vaše tělo a Vy sami - protože budete první, kdo zjistí, že už se s ním něco děje. Orbitrek Vám pomůže urychlit spalování přebytečných tuků. Ale nespoléhejte na to, že se tak stane za měsíc. Nejlépe je si najít rituál.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00