Jak na věc


nejlepší šestileté gymnázium praha

Chutney ze sušených meruněk s mandlemi

    I v další povídce zasáhne do mezilidských vztahů hned několik psů, a to i přesto, že hlavní hrdina v podání Jiřího Mádla psy vyloženě nesnáší. Hlavní je, že psi mají rádi jeho. Námět nám poslal Pavel Král a povídka dostala název Nejlepší přítel.
    Že pes patří do boudy a ne na kanape nebo do postele? Tak to máte úplně stejné pocity jako Alois Švehlík. Ten hraje hrdinu naší první povídky. Má manželku, která zastupuje ty z vás, co své pejsky naopak hýčkáte a rozmazlujete. Zahrála ji Iva Janžurová. A pak tu máme ještě sousedku Janu Paulovou. Námět nám zaslal pan Jiří Prágr a příběh má jméno Alfréd.
    Psi nám umí život zpříjemnit, ale také nám mohou připravit nejednu horkou chvilku. O tom se přesvědčili hrdinové povídky Pejsek. Námět nám poslala Hana Rošková. Zahrál si v ní Miroslav Táborský s Otakarem Brouskem ml., Nelou Boudovou a Simonou Postlerovou.
    Úspěšný cyklus se vrací! Výběrem nejžádanějších diváckých příběhů provází Miroslav Táborský. Tentokrát na téma Psí život. Hrají: I. Janžurová, A. Švehlík, J. Paulová, T. Matonoha, D. Batulková, M. Písařík, L. Zahradnická, J. Mádl, N. Boudová, O. Brousek ml., S. Postlerová a další. Režie D. Sís


Nejlepší přítel

    V další povídce si osud pohrává se psem s ne příliš poetickým jménem Magor. Námět nám poslala Petra Ježíková a povídka se jmenuje Na stromě. Nebýt psa, kdoví jak by to dopadlo s mladou, krásnou pošťačkou, jinak Lenkou Zahradnickou. V dalších rolích uvidíme Danu Batulkovou, Pavla Řezníčka, Martina Písaříka nebo Jana Skopečka.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00