Jak na věc


nejde se mi přihlásit na messenger

Klíčem k úspěchu či neúspěchu je stres

    Každá žena (pokud není extrémně silná) si je schopna dosáhnout na děložní čípek. V naší společnosti k tomu nejsme vedeny, takže mnoho žen nejenže neví, kde děložní čípek mají, ale neví, že ho vůbec mají. Doporučuji to prozkoumat, pokud jste to ještě nikdy neudělala. Zjistíte například i to, zda je třeba váš čípek nízko položený, což můžete zohlednit při výběru kalíšku.
    Kolikrát už přišel mail s tím, že kalíšek nejde vyndat … Kolik je zoufalých nebo naštvaných příspěvků v diskuzích! Jste zrovna v té situaci? Nebo ji máte za sebou a bojíte se proto kalíšek zkusit znovu?
    1) Zaujměte polohu ve dřepu se široce roztaženýma nohama. Nejprve zkuste posunout kalíšek níž stažením svalů – zatlačíte podobně, jako když jste na záchodě. Pro některé ženy to bude snadné - snadno poznají, které svaly použít. Po porodech či při sedavém způsobu života to ale může být pro některé ženy těžší. Kalíšek stažením svalů vypudíte níž, chytnete ho a vyndáte.
    Celý problém s vyndáním kalíšku je ve vaší hlavě. Pokud jste ve stresu, tak se svaly pánevního dna stáhnou = pochva se zmenší. V tom případě na čípek ani zasunutý kalíšek nedosáhnete. Možná dosáhnete jedním prstem, ale na kalíšek potřebujete dva prsty – musíte ho chytit a vytáhnout.


Re: Rady a řešení technických problému

    V diskuzích se objevují stále stejné příspěvky. Kalíšek zajel hluboko, vystresovaná žena ho nemohla vytáhnout, „rvala ho ven“ a ublížila si, či dokonce musela navštívit gynekologii. Některé ženy si takové příspěvky přečtou už před vyzkoušením kalíšku a dopředu mají z této varianty strach. Ani se nedivím! I mně někdy běhá mráz po zádech při líčení poškrábání, natržení apod.
    Kalíšek někdy zajede příliš hluboko do pochvy. Může se to stát, když je pro ženu moc malý, netěsní a posouvá se. Nebo když je moc velký – hlouběji v pochvě je víc místa a kalíšek se tam posune. Nebo když plavete či spíte – tělo je uvolněné a kalíšek se posune. Může to být, ale i nemusí, provázené protečením kalíšku. A mohou být i jiné situace, kdy se prostě kalíšek dostane příliš hluboko a je složité ho vyndat …
    Menstruační kalíšky mají stopku či jiné zakončení usnadňující vyndání a kopírující systém tampónů, které většina žen zná a má s nimi zkušenost. Nicméně kalíšek se nejlépe vyndává za spodní část, ne za stopku. Trochu kalíšek zmáčknete, zruší se podtlak a kalíšek vytáhnete. U některých žen se vytváří silnější podtlak, mohou si to snadno ověřit i podle zvuku. U jiných to ani není poznat a kalíšek přesto funguje, jak má.


Obnova a rovnováha zdravého poševního prostředí

    Aktuálně hledáme moderátory fóra Nejde.cz. Pokud se chcete s námi spojit, kontaktujte prosím administrátora fóra ohledně podrobností tlačítkem kontakt ve spodní části fóra.
    2) Pokud kalíšek nejde posunout pomocí stažení svalů, zkuste vsunout dva prsty do pochvy a kalíšek nahmatat a vytáhnout. Určitě pomůže, když se zároveň pokusíte tlačit směrem dolů – ven. Co také může pomoci (a nedělám si legraci, mám to odzkoušené) – vyplázněte při tom jazyk jak nejvíc můžete (budete-li to provádět před zrcadlem, tak při tomto kroku se vám minimálně zlepší nálada :)
    Aktuálně hledáme moderátory fóra Nejde.cz. Pokud se chcete s námi spojit, kontaktujte prosím administrátora fóra ohledně podrobností tlačítkem kontakt ve spodní části fóra.


Chcete vždy první vědět co je u nás nového?

    3) Udělejte si „to“. Ano, mám na mysli masturbaci. Nebo znáte lepší způsob jak se uvolnit? Ať už dosáhnete orgasmu či nikoliv, celá pochva se při masturbaci zvlhčí a uvolní. Budete moci pro kalíšek snadno sáhnout a vyndat ho. Pokud máte otevřený vztah s partnerem, pak můžete také poprosit jeho o vyndání kalíšku. Muži mívají delší prsty než my ženy a často jsou to jen naše předsudky, které nám nedovolují si připustit, že by taková aktivita byla pro muže zábavná a vzrušující ;)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00