Jak na věc


nehoda traktoru bánov

Černé ráno tiráků v Praze: Kolony, vyteklá nafta i vysypaný náklad

    Tragickou nehodu v úterý před polednem řešila policie v Příbrami. Řidič osobního automobilu vjel do protisměru a střetl se s nákladním autem. Nehodu řidič nepřežil.
    "Náklad se bude překládat, následně se bude vyprošťovat havarované vozidlo. V horizontu cca pěti hodin předpokládáme, že budou uzavřeny oba jízdní pruhy ve směru na Vyškov," doplnil mluvčí.
    Vážnou dopravní nehodu od rána vyšetřují policisté v Černé v Pošumaví na Českokrumlovsku. Auto tam narazilo do domu a jeho řidiče našel v bezvědomí náhodný svědek.
    Dne 15. ledna 2019 v dosud přesně nezjištěné době do 7:50 hodin poškodil dosud nezjištěný řidič nezjištěným vozidlem světelné zabezpečovací zařízení železničního přejezdu mezi obcemi Prostějov a Smržice (železniční přejezd na komunikaci II/449, nedaleko sídla Krajské veterinární správy v ulici Za Kosteleckou).
    Dvě auta se v pátek odpoledne srazila na silnici mezi Chotěšovem a Vodním Újezdem na Plzeňsku. Po nehodě museli hasiči z auta vystříhat dvě dívky a čtyřicetiletou ženu. S těžším zraněním byly převezeny do nemocnice.


Opilý mladík naboural do zábradlí. Jeho kamarád nehodu nepřežil

    "Tam vozidlo narazilo přední částí do stromu a převrátilo se na pravý bok. Ke zranění osob při havárii nedošlo. Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 151 tisíc korun," informoval policejní mluvčí František Kořínek. Alkohol u řidiče policisté na místě vyloučili provedením dechové zkoušky. Jeho přestupek pak vyřešili uložením pokuty ve výši 2 tisíce korun. Po prohlídce poškození vozidla policisté na místě zadrželi osvědčení o jeho registraci. (red)
    "Dle dosavadního šetření měl osmačtyřicetiletý řidič Volva při parkování zadní částí vozidla částečně vyvrátit sloup veřejného osvětlení. Poté v místě čerpal povinnou devítihodinovou přestávku, po které odjel. Dle svých slov si kontaktu se sloupem nebyl vědom. Poškození sloupu bylo zjištěno dodatečně. Konkrétní řidič byl zjištěn provedeným šetřením policistů," uvedl policejní mluvčí František Kořínek. Výše způsobené škody byla vyčíslena na 10 tisíc korun. Příčiny, okolnosti, míra zavinění i právní kvalifikace dopravní nehody jsou předmětem dalšího policejního šetření. (red)
    V pátek po sedmnácté hodině řídila jednapadesátiletá řidička vozidlo VW Golf po dálnici D46 směrem z Prostějova na Vyškov. Když míjela 21. kilometr, v blízkosti čerpací stanice jí z pravé strany do jízdního pruhu vběhl pes. Žena již nedokázala střetu zabránit.


Manžel královny Alžběty měl nehodu! Auto skončilo na boku

    Třiašedesátiletý řidič Fiatu do křižovatky z vedlejší ulice 5. května proti dopravní značce „Stůj, dej přednost v jízdě!“ vjel v době, kdy tudy po hlavní komunikaci projížděl šestatřicetiletý muž s automobilem Ford. V důsledku toho došlo ke střetu přední části Fordu s levou zadní částí Fiatu. Automobil Fiat byl po střetu odhozen do ulice Jasmínové, kde vylomil a poškodil sloupek s dopravní značkou.
    V sobotu 26. ledna 2019 v 8:15 hodin došlo ve Sportovní ulici v Kostelci na Hané k havárii osobního automobilu značky Toyota. Dle slov pětapadesátiletého řidiče k tomu mělo dojít poté, co omylem sešlápl plynový pedál.
    Bezmála měsíc Dáda Patrasová odmítala, že by při nehodě, která se jí stala na druhý svátek vánoční, seděla za volantem opilá. Teď se ale rozhodla jít s pravdou ven. Přiznala, že pila, a ne zrovna málo.
    Dnes dopoledne přijali policisté hlášení stran dvou desítek dopravních nehod v celém Olomouckém kraji. Hlavně se jednalo o dopravní nehody osobních vozidel na silnicích druhých a třetích tříd. Řidiči převážně nepřizpůsobili jízdu stavu a povaze pozemní komunikace a povětrnostním podmínkám. Většina nehod se obešla bez zranění, došlo pouze ke hmotným škodám na majetku.


Auto v šílené rychlosti narazilo do domu. Řidič je v kritickém stavu

    "Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykových látek. Za ten řidiči v případě prokázání viny a odsouzení hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta," dodal policejní mluvčí František Kořínek. (ber)
    Dálnice D46 ve směru na Vyškov byla v souvislosti s ranní nehodou nákladního automobilu v době od 14:12 do 14:44 hodin z důvodu vyprošťování automobilu zcela uzavřena. Vyprošťovací práce byly před třetí ukončeny a provoz v místě byl obnoven.
    Na dvou místech nedaleko Chlumce nad Cidlinou zasahovali v pátek dopoledne všechny složky Integrovaného záchranného systému. Bohužel nehody měly tragické následky. Zemřeli dva řidiči. Kvůli jedné z nehod byl uzavřený i sjezd z dálnice D11.
    V pondělí 28. ledna 2019 před devatenáctou hodinou došlo na parkovišti u čerpací stanice v obci na Němčicku k dopravní nehodě nákladního automobilu s návěsem.


Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

    "K objasnění okolností této dopravní nehody se obracíme s prosbou o pomoc na svědky, kteří viděli její průběh, případně by o ní mohli poskytnout jakékoli informace. Se svými poznatky se svědci mohou na policisty dopravního inspektorátu Prostějov v době od 7:00 do 15:00 hodin obrátit osobně na adrese Havlíčkova 16b, Prostějov, nebo telefonicky na číslo 974 781 251. Případně kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158," uvedl policejní mluvčí František Kořínek.
    V úterý 8. ledna 2019 v 7:30 hodin došlo na komunikaci mezi obcemi Hluchov a Bělecký Mlýn k havárii nákladního automobilu značky Iveco. Devětatřicetiletý řidič vozidla nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky a v levotočivé zatáčce vyjel vpravo mimo komunikaci.
    Dnes krátce po sedmé hodině ráno došlo na dálnici D46 u Žešova k havárii nákladního vozidla. Vůz skončil v příkopě, část nákladu se vysypala na komunikaci. Odstraňování následků nehody si posléze vyžádalo uzavření obou pruhů ve směru na Vyškov. Řidič vyvázl bez zranění, v dechu mu policisté naměřili 3,2 promile!
    Ve středu 2. ledna 2019 po patnácté hodině došlo v křižovatce ulic 5. května, Domamyslické a Jasmínové v Prostějově k dopravní nehodě dvou osobních automobilů.


Dáda Patrasová šla konečně s pravdou ven: Pila jsem, a hodně!

    "Po desáté hodině jsme přijali oznámení o dopravní nehodě dvou nákladních vozidel na 301. km dálnice D1 mezi obcemi Hranice a Lipník nad Bečvou ve směru na Olomouc. Komunikace byla dočasně uzavřena. Krátce před půl dvanáctou byl uzavřený úsek zprůjezdněn jedním jízdním pruhem. Podle prvotních informací nedošlo ke zranění osoby. Na dálnici se vytvořila se až sedm kilometrů kolona," uvedl k této havárii policejní mluvčí Libor Hejtman.
    Smrt devatenáctiletého mladíka si vyžádala tragická nehoda ve Vracově na Hodonínsku. Muž cestoval jako spolujezdec s 26letým řidičem ve vozidle Škoda Superb.
    Pondělní ráno přineslo v Praze řidičům kamionů smůlu. Nejdříve se převrátil kamion na Rozvadovské spojce, aby se vzápětí stala hromadná nehoda několika kamionů na Jižní spojce a Pražský okruh ucpal vzpříčený návěs.
    "V důsledku toho vozidlo vyjelo mimo komunikaci a narazilo do přístřešku na popelnice. Ke zranění osob nedošlo. Výše způsobené hmotné škody na vozidle a přístřešku byla předběžně vyčíslena na 40 tisíc korun," doplnil policejní mluvčí František Kořínek.
    Při tragické dopravní nehodě na Islandu zemřeli ve čtvrtek ráno tři turisti, dva dospělí a dítě. Další čtyři pasažéry v kritickém stavu přepravili do nemocnice. Mezi zraněnými jsou i dvě děti ve věku 7 a 9 let. V autě byli turisté z Británie, jestli šlo o příbuzné, zatím policisté nevědí.


U Žešova blokuje D46 havárie. Řidič náklaďáku měl v dechu 3,2 promile!

    Manžel královny Alžběty II., princ Philip, měl ve čtvrtek dopravní nehodu. Černý Range Rover, který sám sedmadevadesátiletý vévoda řídil, skončil po srážce na boku. Princ vyvázl bez zranění, byl ale v šoku a otřesen.
    "Policisté zjistili, že pes utekl při venčení jednatřicetileté ženě," uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman. U řidičky, která nebyla zraněna, byla provedena orientační dechová zkouška na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem. Škoda na vozidle byla odhadnuta na 40 000 korun. "Policisté projednali dopravní nehodu na místě," dodal mluvčí. (red)
    "Vozidlo čtyřiadvacetileté řidičky se zřejmě vlivem nepřizpůsobení rychlosti jízdy stavu a povaze vozovky dostalo do smyku. Následkem toho vyjelo vpravo mimo komunikaci, kde čelně narazilo do stromu. Žena při nehodě utrpěla zranění, se kterým byla převezena do fakultní nemocnice v Olomouci. Ke zranění dalších osob nedošlo," popsal nehodu policejní mluvčí František Kořínek.


Felicie přejela do protisměru, zranili se dva dospělí i dvě dívky!

    "Osmačtyřicetiletý řidič z dosud nezjištěných příčin vjel mimo komunikaci, kde se vozidlo částečně převrátilo na pravý bok. Část nákladu se vysypala a zasahuje do komunikace," sdělil PvNovinkám policejní mluvčí František Kořínek s tím, že v této chvíli je uzavřen jeden jízdní pruh.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00