Jak na věc


nehoda na šumpersku

Do Česka nepřijedu, vzkazuje Rus, který v Praze zabil autem ženu

    Přihlášením dáváte ve smyslu ust. § 5 odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů.
    Krátce před 13. hodinou havaroval na silnici u Větrného Jeníkova na Jihlavsku teprve osmnáctiletý řidič. Podle svědků ve vysoké rychlosti nezvládl vůz a narazil do stromu. Mladík byl na místě mrtvý.
    D11, km 81.2, ve směru Praha - komunikace, v katastru obce Osice, okr. Hradec Králové, nehoda nákladního vozidla, neprůjezdná zpevněná krajnice (odstavný pruh), Od 14.12.2018 04:30 Do 14.12.2018 07:35, nehoda nákladního vozidla neprůjezdná zpevněná krajniceUdálostí je ovlivněn jeden směr provozu
    D11, km 81.2, ve směru Praha - komunikace, v katastru obce Osice, okr. Hradec Králové, nehoda nákladního vozidla, neprůjezdná zpevněná krajnice (odstavný pruh), Od 14.12.2018 04:30 Do 14.12.2018 07:35, nehoda nákladního vozidla neprůjezdná zpevněná krajnice
    Policisté i záchranáři vyjížděli po nedělní osmé hodině ráno k nehodě autobusu u obce Věšín na Příbramsku. Podle prvotních informací autobus vyjel ze silnice I/19 a narazil do stromu. Vezl děti, několik se jich lehce zranilo.


Tragická nehoda zničila rodině život! Táta se domů nikdy nevrátil

    Kvůli tragické dopravní nehodě byla v pátek ráno uzavřena silnice I/55 u Přerova. Ta před Přerovem navazuje na nedokončenou dálnici D1. Dvaačtyřicetiletý muž přejel na rovném úseku do protisměru a čelně se srazil s kamionem. Záchranáři mu už nemohli pomoci.
    Středeční večer bude opět patřit pořadu Mise nový domov. Tentokrát se Tereza Pergnerová se svým týmem vydá do Zábřehu na Moravě za rodinou, která tragicky přišla o tatínka.
    Vážnou dopravní nehodu vyšetřují od čtvrteční noci dopravní policisté na Vyškovsku. Při srážce osobního auta s dodávkou se vážně zranili dva lidé, které z vraku museli vyprostit hasiči.
    V pondělí odpoledne se na dálnici D5 ve směru na Plzeň stala vážná dopravní nehoda, při které se srazily čtyři kamiony. Úsek je zcela neprůjezdný a tvoří se zde dlouhé kolony.
    Od 14.12.2018 04:30 do 06:35 v ulici Štefánikova v obci Brno , délka 75m nehoda probíhá vyšetřování nehody, nebezpečí probíhají záchranné a vyprošťovací práce tramvaj x chodec, se zraněním osob.Událostí jsou ovlivněny oba dva směry
    Ledovka ráno komplikovala dopravu na jihu Moravy. Na Blanensku kvůli namrzlé silnici skončilo v příkopu několik aut. Večer pak meteorologové varují před silným větrem.


Jak na náhradu škody při úrazu při dopravní nehodě

    U tragické nehody zasahovali záchranáři a policisté u Vimperku v jižních Čechách. Šedesátiletý řidič vyjel s tříkolkou ze silnice a narazil do vzrostlých bříz. Přes veškerou snahu záchranářů mu už nebylo pomoci.
    Od 14.12.2018 04:30 do 06:35 v ulici Štefánikova v obci Brno , délka 75m nehoda probíhá vyšetřování nehody, nebezpečí probíhají záchranné a vyprošťovací práce tramvaj x chodec, se zraněním osob.
    Dva mladé životy vyhasly při dopravní nehodě, která se stala v úterý večer mezi obcemi Slovenská Volová a Ohradzany na Slovensku. Z auta, ve kterém mladíci jeli, zůstal jen vrak. V nemocnici skončily i dvě ženy.
    Ruský podnikatel Oleg Gubin, který podle policie na Nový rok srazil opilý v Praze turistku z Kolumbie, se do Česka nevrátí. Poté, co jej krátce po činu propustili z vazby na kauci, z Česka bez souhlasu soudu odjel zpět do své vlasti. Při propuštění přitom sliboval, že se stíhání nebude vyhýbat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00