Jak na věc


nehoda kamionu u nového bydžova

Další neštěstí rodiny z Výměny: Malý Vojtíšek jim málem umřel!

    Manžel královny Alžběty II., princ Philip, měl ve čtvrtek dopravní nehodu. Černý Range Rover, který sám sedmadevadesátiletý vévoda řídil, skončil po srážce na boku. Princ vyvázl bez zranění, byl ale v šoku a otřesen.
    Dnešní trh nabízí nepřeberné množství různých pneumatik, ovšem ne všechny jsou prověřené a kvalitní. Co se stane, když chcete za každou cenu ušetřit a koupíte ty nejlevnější? Jaký je v nich rozdíl, a opravdu se ty levné vyplatí?
    Středeční večer patřil na obrazovkách televize Nova oblíbené reality show Výměna manželek. Dita se Zdenkem se netajili tím, že mají rádi zábavu. Teď jim osud zasadil krutou ránu, Zdenek měl vážnou dopravní nehodu.
    Od 15.2.2019 23:50 do 16.2.2019 00:50 na silnici 360 u obce Polička okres Svitavy km 51 nehoda probíhá vyšetřování nehody dopravu řídí policie havarie 1 x OAUdálostí je ovlivněn jeden směr provozu
    Dvě auta se v pátek odpoledne srazila na silnici mezi Chotěšovem a Vodním Újezdem na Plzeňsku. Po nehodě museli hasiči z auta vystříhat dvě dívky a čtyřicetiletou ženu. S těžším zraněním byly převezeny do nemocnice.


Dáda Patrasová šla konečně s pravdou ven: Pila jsem, a hodně!

    Pondělní ráno přineslo v Praze řidičům kamionů smůlu. Nejdříve se převrátil kamion na Rozvadovské spojce, aby se vzápětí stala hromadná nehoda několika kamionů na Jižní spojce a Pražský okruh ucpal vzpříčený návěs.
    Dvě vážné dopravní nehody zkomplikovaly dopravu na dálnici D2 na Břeclavsku v pondělí večer. Jeden řidič zemřel, dalšího musel s vážným poraněním dolních končetin převézt vrtulník.
    Na dvou místech nedaleko Chlumce nad Cidlinou zasahovali v pátek dopoledne všechny složky Integrovaného záchranného systému. Bohužel nehody měly tragické následky. Zemřeli dva řidiči. Kvůli jedné z nehod byl uzavřený i sjezd z dálnice D11.
    Vážnou dopravní nehodu od rána vyšetřují policisté v Černé v Pošumaví na Českokrumlovsku. Auto tam narazilo do domu a jeho řidiče našel v bezvědomí náhodný svědek.
    Ditě a Zdenkovi z Výměny manželek se během vteřiny obrátil život naruby. Zdenkovi museli po vážné dopravní nehodě amputovat obě nohy. Dita popsala poslední chvíle před tragédií.
    Bezmála měsíc Dáda Patrasová odmítala, že by při nehodě, která se jí stala na druhý svátek vánoční, seděla za volantem opilá. Teď se ale rozhodla jít s pravdou ven. Přiznala, že pila, a ne zrovna málo.


5 situací, ve kterých nepojištěné auto vyjde draze

    Ditě a Zdenkovi z Výměny manželek krutě zasáhla do života vážná dopravní nehoda. Zdenek při ní přišel o obě nohy. Není to ale jediné neštěstí, které rodinu v posledních týdnech potkalo.
    Zatoužili jste po modernějším automobilu? Automobilové firmy každoročně chrlí nové a nové vozy, které mají za cíl udělat řidičovu jízdu co nejpohodlnější. Ovšem ne každý má na to, aby si nové auto zaplatil z úspor, tudíž někteří volí leasingové financování. V tomto článku se zaměříme na výhody a nevýhody operativního leasingu.
    Od 15.2.2019 23:50 do 16.2.2019 01:55 na silnici v obci Česká Kubice okres Domažlice nehoda OA, vozidlo v příkopu, na místo PČRUdálostí je ovlivněn jeden směr provozu

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00