Jak na věc


nebe nezná vyvolených - erich maria remarque

Česko z nebe – edice knih leteckých fotografií

    Edice leteckých knih je zase výsledkem jeho velké vášně k létání. Mezi autorovi další záliby patří osobní rozvoj, extrémní zimní plavání, cestování na motorce, psaní cestopisů, hra na kytaru a fujaru, příroda a všechny druhy zimných a letních sportů. Je otcem dvou krásných dcer. Jeho prací a vizí je propagovat české a slovenské regiony.
    Chcete být součástí letecké fotoknihy Vašeho regionu? Představte si, že dáváte klientům nebo zaměstnancům dárek – hodnotnou knihu, ve které se píše i o Vás. Pro více informací nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte mobil 773 294 445.
    Součástí každé knihy je část věnovaná propagaci obcí, firem nebo organizací v daném regionu. Představte si, že dáváte klientům nebo zaměstnancům dárek – hodnotnou knihu, ve které se píše i o vás. Pokud se chcete stát součástí připravovaných knih a chtěli byste zde mít svoji prezentaci, kontaktujte naše regionální projektové manažery daného regionu nebo napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., volejte na mobil +420 773 294 445. Poskytneme vám podrobné informace o připravovaných projektech a možnostech propagace.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00