Jak na věc


nebe nezná vyvolených - erich maria remarque

Česko z nebe – edice knih leteckých fotografií

    Hlavní vizí naši společnosti je vytvářet originální produkty, které umožní lidem vidět svět jinak, originálně a v krásnějších barvách. Ať už jsou to ručně malované mapy, fotografie, videa, webstránky a nebo běžné propagační materiály, všechny tyto produkty propagují to pěkné a hodnotné, co na světě je.
    Originální letecké fotoknihy o českých regionech vznikají za finanční podpory našich partnerů. Děkujeme vám za podporu, která je nezbytnou při realizaci takového projektu!
    Lidé totiž mají chuť vzlétnout, když si je prohlížejí. Knihy obsahují fotografie pořízené z letadla nebo dronu. Možná budete překvapeni, že obec, hrad či jiná památka, kterou zevrubně ze země znáte, vypadá z výšky úplně jinak. Knihy ukazují krásy Česka „z nebe“ a vznikají v souladu s naší vizí „Pomáhame cestovnímu ruchu růst“.
    Edice leteckých knih je zase výsledkem jeho velké vášně k létání. Mezi autorovi další záliby patří osobní rozvoj, extrémní zimní plavání, cestování na motorce, psaní cestopisů, hra na kytaru a fujaru, příroda a všechny druhy zimných a letních sportů. Je otcem dvou krásných dcer. Jeho prací a vizí je propagovat české a slovenské regiony.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00