Jak na věc


natur atlas. cz - hřib kovář žlutý

Recepty, které kombinují chutě a pocity!

    Během vaření nebo pečení okořeňte svůj pokrm Podravkou Natur. 1 čajová lžička Natur (3 g) je dostačující pro 250 ml (1 porce) polévky, omáčky, salátu, rýže nebo těstovin. Maso a ryby pečlivě potřete z obou stran. Solit není potřeba.
    Připravili jsme pro vás zajímavé testy, díky kterým objevíte recepty, které nejlépe odpovídají vaší náladě. Po zodpovězení všech otázek budete mít možnost vybrat si z celé řady pokrmů, které uspokojí váš hlad podle momentální nálady dnes i zítra.
    Jedlá sůl mořská max. 58 %, sušená zelenina 32 % (mrkev, pastinák, cibule, brambory, celer, rajčata, pórek, paprika, petrželová nať), cukr, libeček, pepř černý, kurkuma, česnek, kopr.  Obsahuje celer.
    Některé věci se dějí zcela přirozeně, například když se člověk zamiluje. A stejně tak se přirozeně zamilujete, když poprvé ochutnáte Podravka přísadu do jídel Natur. Tento výrobek je výsledkem spolupráce špičkové technologie a samotné přírody. Co jej činí tak výjimečným? Obrovské množství zeleniny! K výrobě 150 g tohoto produktu je potřeba až 480 gramů čerstvé zeleniny!


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00