Jak na věc


naturální sport

Naturální kulturistika vs. sportovní kulturistika

    Feeder Method je webový portál, který specializuje na feeder a Haldorado produkty. Na Feeder Method najdete všechny produkty od Haldorado Shop. Výhoda naši stránku pro Vás je rychlé dodání zboží a indikace aktuálního skladového zásoby.
    Od této chvíle nabrali události na obrátkách. Ve zbytku části odpoledne byla přítomnost ryb na krmení prakticky nepřetržitá. Usuzuji tak podle toho, že jsem musel na záběr reagovat skoro každou půl hodinu. Efektní výpady převážně 4-5 kilových bojových kaprů se mi postarali o mimořádně zábavný den.
    Z mnoha ryb vyčnívá překrásný štíhlý kapr, který bojoval tak houževnatě, že jsem si během zdolávání vícekrát pomyslel, že mám co dočinění s ameruem. Během vehementních výpadů a atletickém pohybu si tohoto jedince dobře zapamatuji i díky pestrobareným šupinám. Hlavně na ocasní části byly šupiny tak křiklavě zlatožluté, že to už připomínalo koi kapra.


Veliko Rdeče 2007, MOVIA Kristančič

    V rybářství se nedá cokoliv jen tak z minuty na minutu změnit. Jedno lze všek celkem určitě: přístup. Dobré věci nemusí být vždy komplikované. To se už nejednou potvrdilo, avšak zvýšenou pozornost je v každém případě nevyhnutné věnovat precizitě a důlslednosti v malých detajlech. Pokud něco, tak právě toto dokáže být klíčem k úspěchu. Hlavně pokud jde o techniky prezentace nástrahy.
    Kulturistika je sport, který klade důraz na estetiku a symetrii svalového rozvoje. Laicky řečeno, kulturistika je sport, který se zaměřuje na práci s tělem, tzn., buduje svalové partie. Tady se dělí dvě základní druhy kulturistiky:
    HAMP, Martin. Srovnání tréninku ve sportovní a naturální kulturistice. Plzeň, 2013. Diplomová práce. Západočeská univerzita v Plzni. Vedoucí práce Mgr. Věra Knappová, Ph.D.
    Skvělé kaprářské odpoledne Tento den byl jakoby ukázkovým příkladem toho, když se oplatí obrátit se více k přirozeným, příchutím trpkým vnadidlám, než k rybacím variantám. Aby se neřeklo, zkoušel jsem i rybací, ale dnes vůči nim ryby projevovaly omnoho menší zájem, jako například k výše popsané nástraze a k ní příslušnému krmivu. Než přišel čas na oběd, podařilo se mi chytit už 10 kaprů. Osmi z nich vděčím této nástraze.
     Seřadit podle: --Od nejnižší cenyOd nejvyšší cenyPodle jména: od A do ZPodle jména: od Z do ANejdříve zboží sklademPodle kódu od nejnižšíhoPodle kódu od nejvyššího


Nejúspěšnější sportovci ČSNS v roce 2018 – výsledky

    Další dvě hodiny proběhly bez jediného záběru, když najednou z ničeho nic špičku kratšího prutu probral k životu pomalý, ale velmi razantní ohyb. Okamžitě bylo cítit, že toto bude lepší ryba než všechny předcházející. Tuto domněnku potvrdila i délka souboje, protože trvalo 10 minut, než se mi podařilo protivníka nasměřovat ke břehu. Většinu času charazakterizoval milostivého pomalý, těžkopádný pohyb, ale v talónu měl schovaných i několik brutálně silných výpadů. Po mimořádně napínavém šťastlivém zdolávání jsem mohl konečně podebrat krásného šupunáře, který byl v mých očích v té chvíli korunním klenotem celého dne. Jak se ukázalo později, doopravdy to byl největší jedinec celé rybačky.
    Shrnutí:Vše, co jsem si od této rybačky sliboval se i naplnilo. Strávil jsem skvělý den na čerstvém vzduchu. Počasí bylo dobré a také se mi podařilo pochytat mnoho krásných kaprů. Nakonec jsem se tak unavil, že i cesta na parkoviště se mi zdála nekonečná. Ale plný zážitků bych tento den za nic nevyměnil.
    Blížícímu se západu sluníčka, aktivita kaprů ustala. Většinu vybavení jsem už pobalil. Ve vodě zůstal už jen delší prut. A ne nadarmo. Dorazila i kapurková. Na moje velké překvapení to nebyl kapr, ale pěkný, malý sibiřský jeseter, kterému také zachutnala balansovaná kukuřičná nástraha.
    Antidopingový výbor ČR. Antidopingový výbor ČR [online]. Praha: Antidopingový výbor ČR, 2015 [cit. 2016-01-27]. Dostupné z: http://www.antidoping.cz/aktuality.php


Sauvignon 2012, MOVIA Kristančič

    Přes oběd bylo pochopitelně největší horko. Sluníčko pálilo jak kdyby před ním někdo držel lupu. Ani mě nepřekvapilo, že si v tomto období daly i ryby na chvíli přestávku. Během letních rybaček je to úplně běžný jev. Snažil jsem se i tento čas využít co nejlépe a ráno jsem zakrmenou oblast osvěžil 15-ti náhozenými Spomb raketami.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00